Úvod Správy Fanúšikovia Belasé dni prichádzajú

Belasé dni prichádzajú

Počas najbližších dní vás čaká bohatý program.

Takmer každý deň so Slovanom. Začiatok novej sezóny sa nezadržateľne blíži, čo pevne veríme vzbudzuje nadšenie a očakávanie v celej belasej rodine, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sú naši fanúšikovia a fanúšičky.

Najbližšie dni budú doslova belasé – nielen čo sa týka modrej oblohy pri slnečnom počasí, ale aj zápasov či ďalších aktivít, ktoré pre vás pripravujeme.

piatok sa na vás tešíme v OC CENTRAL. Krátko po 18:00 sa začína spoločná autogramiáda majstrov z ŠK Slovan Bratislava a HC SLOVAN Bratislava. Môžete sa tešiť na všetkých našich hráčov z aktuálneho kádra. Spomedzi hokejistov, ktorí ešte majú dovolenky, príde 15 hráčov vrátane kapitána Michala Sersena či bronzového olympijského medailistu Samuela Takáča. 

Program sa začne už popoludní turnajom fanúšikov v hre FIFA, po 17:00 je na programe vedomostný kvíz a zápasy v hre FIFA, resp. NHL medzi fanúšikmi a hráčmi z ŠK Slovan a HC SLOVAN. Máte jedinečnú šancu stretnúť sa s belasými futbalistami i hokejistami a odniesť si na pamiatku podpis či fotografiu.

Kompletný program autogramiády nájdete TU.

V sobotu si môžete urobiť výjazd za belasými. Naše mužstvo sa v záverečnom prípravnom zápase pred štartom sezóny predstaví v Brne. Čaká nás tam konfrontácia so staronovým účastníkom českej ligy. Hrať sa bude na Mestskom štadióne Srbská, výkop je o 17:00. Pokiaľ chcete povzbudiť slovanistov aspoň na diaľku, ponúkame vám alternatívu. Rovnako ako zo všetkých prípravných duelov vám ponúkneme priamy prenos prostredníctvom streamu na Slovan TV.

Od utorka 5. júla sa bude Tehelné pole, kde sa už zelená nový trávnik, pripravovať na európsky zápas. V praxi to znamená, že v utorok budú na programe tlačové konferencie oboch tímov a taktiež oficiálne tréningy.

V stredu 6. júla sa skončí naše čakanie na súťažný futbal. Slovan v príjemnom večernom čase o 20:30 vyzve v prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov gruzínskeho šampióna Dinamo Batumi. Náš pohárový súper je rozbehnutý, v stredu večer zdolal Dinamo Tbilisi vysoko 4:1 a ešte zvýšil náskok na čele gruzínskej ligy, ktorá sa hrá systémom jar – jeseň. V čo najväčšej miere tak budeme potrebovať vašu podporu, pretože nič ľahké nás rozhodne nečaká.

Vstupenky na zápas s Dinamo Batumi v predaji od 8 eur online na Ticketmedia.sk.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Prvý zápas odohráme na ihrisku súpera.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Neprehliadnite

V pondelok 22.júla spúšťame predaj na domáci zápas s NK Celje.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.