Úvod Správy Prípravné zápasy Z prípravného zápasu s DAC priamy prenos na Slovan TV

Z prípravného zápasu s DAC priamy prenos na Slovan TV

Zápas sa odohrá v stredu 22. júna o 17:30.

Belasých čaká v druhom prípravnom zápase zaujímavá konfrontácia. Po viac než pätnástich rokoch sa v prípravnom meraní síl stretneme s Dunajskou Stredou. Zápas sa odohrá v stredu 22. júna o 17:30 na MOL Akadémii v Dunajskej Strede.

Stretnutie sa z bezpečnostných dôvodov a po dohode klubov odohrá za zatvorenými bránami a bez prítomnosti divákov. Prostredníctvom Slovan TV vám však opäť ponúkneme priamy prenos aj s komentátorom Jakubom Vrbinčíkom.

V druhom prípravnom zápase sa stretne majster so štvrtým tímom poslednej sezóny. Dunajská Streda si v play-off napokon vybojovala miestenku v kvalifikácii Európskej konferenčnej ligy. Začína v prvom kvalifikačnom kole, v ktorom sa stretne so severoírskym Cliftonville FC. Počas leta nastala na Žitnom ostrove zmena na trénerskom poste. Po Portugalcovi Joaovi Janeirovi nastúpil na trénerský post Adrián Guľa. DAC pod jeho vedením v úvodnom prípravnom zápase zdolal v sobotu Pohronie 3:1, keď dvakrát skóroval Yhoan Andzouana a jeden gól pridal Dominik Kružliak.

Prípravný duel FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava má úvodný výkop v stredu 22. júna o 17:30. Na Slovan TV vám ponúkneme priamy prenos. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si prehľad víkendových zápasov.
Pozrite si diskusnú reláciu Téma na TA3.
Pozrite si medailón o našom služobne najstaršom hráčovi.

Neprehliadnite

Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.
Slovan dostal ďalších 206 vstupeniek navyše

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.