Úvod Správy Transfery Žan Medved bude hosťovať v Srbsku

Žan Medved bude hosťovať v Srbsku

Mladý útočník strávi aj nasledujúcu sezónu na hosťovaní.

Žan Medved strávi nasledujúci ročník na hosťovaní. Mladý slovinský útočník bude pôsobiť v najvyššej srbskej súťaži, kde bude nosiť dres FK Novi Pazar.

Dvadsaťtriročný útočník prišiel do Slovana Bratislava na začiatku roka 2020. V belasom zaznamenal v priebehu roka 2020 vo všetkých súťažiach deväť presných zásahov. Jarnú časť sezóny 2020/21 strávil na hosťovaní vo Wisle Krakov a celý uplynulý ročník v slovinskom NK Celje. 

Žan bude v ročníku 2022/23 hosťovať v FK Novi Pazar, ktorý hrá najvyššiu srbskú ligu. Žanovi na hosťovaní želáme veľa šťastia a držíme palce. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.