Úvod Správy Reprezentácia Adam Hrdina a Martin Mišovič v nominácii na majstrovstvá Európy do 19 rokov

Adam Hrdina a Martin Mišovič v nominácii na majstrovstvá Európy do 19 rokov

Dvaja slovanisti sa predstavia na prestížnom medzinárodnom podujatí.

Reprezentačný tréner výberu do 19 rokov Albert Rusnák st. dnes oznámil nomináciu Slovenska na európsky šampionát tejto vekovej kategórie. Majstrovstvá Európy sa uskutočnia na Slovensku.

V nominácii Slovenska do 19 rokov sú dvaja hráči zo Slovana Bratislava. Jedným z dvoch nominovaných brankárov je náš mladík Adam Hrdina, ktorý v jarnej časti uplynulej sezóny dostal v dvoch zápasoch dôveru aj v A-mužstve, a v oboch dueloch vychytal čisté konto.

Druhým zástupcom belasých je útočník Martin Mišovič, ktorý v našej Akadémii pôsobí od prípraviek.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa na ME postupne stretne s Francúzskom (sobota 18. júna o 17:30), Talianskom (utorok 21. júna o 17:30) a Rumunskom (piatok 24. júna o 17:30). Zápasy uvidíte naživo na RTVS Šport.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.