Úvod Správy Liga Majstrov V cene permanentky aj prvý domáci zápas kvalifikácie Ligy majstrov

V cene permanentky aj prvý domáci zápas kvalifikácie Ligy majstrov

Domáci zápas s Dinamo Batumi odohráme v stredu 6. júla o 20:30.

Pre verných fanúšikov, ktorí sa či už rozhodli, alebo sa rozhodujú zakúpiť si permanentku na novú sezónu 2022/23, pridávame ďalší benefit.

Vstup na domáci zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s gruzínskym šampiónom FC Dinamo Batumi majú permanentkári zdarma. Kúpou permanentky teda automaticky získavate vstup na duel s Batumi na svoje miesto, ktoré máte na permanentnej vstupenke vyznačené.

Domáci zápas s Dinamo Batumi odohráme v stredu 6. júla o 20:30 na Tehelnom poli.

Permanentka na novú sezónu je v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/995/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-PERMANENTNA-VSTUPENKA-2022-2023

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.