Úvod Správy Tehelné pole V novej sezóne s novým trávnikom zo Záhoria

V novej sezóne s novým trávnikom zo Záhoria

Na Tehelnom poli sa začala výmena trávnika.

Na Tehelnom poli sa dnes začala dlhodobo plánovaná výmena trávnika. Nový trávnatý koberec sa bude pokladať počas nasledujúceho týždňa.

Výmena bola dlhodobo plánovaná, klub ju pripravoval už od minulej zimy. Na Tehelnom poli bude položený trávnik zo Záhoria.

„Dnes sa začína frézovať starý trávnik, čo by malo byť hotové do piatka. Rozhodli sme sa ísť trochu nižšie do podložia než naposledy, veríme, že to hracej ploche pomôže. Po odfrézovaní koberca príde na rad ďalší postup. Po ihrisku rozhodíme niekoľko stovák ton piesku, ktorý sa premieša do hĺbky 10 centimetrov. Podklad pripravíme do uhlov tak, aby spĺňal reglement UEFA. Následne sa položí nový koberec. Položenie nového trávnika je naplánované na budúcu stredu,“ povedal hlavný trávnikár Mário Ondruš.

Na rozdiel od predošlej výmeny ponúka leto a priaznivejšie počasie priestor na hlbší zásah, čo by malo prospieť stavu hracej plochy do novej sezóny. Nový trávnik zažije premiéru 5./6. júla na prvom domácom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s Dinamo Batumi.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.