Úvod Správy Reprezentácia Vladimír Weiss ml. rozhodol o slovenskom víťazstve

Vladimír Weiss ml. rozhodol o slovenskom víťazstve

Náš hráč strelil mimoriadne dôležitý gól.

Dvaja belasí zasiahli do piatkového zápasu Ligy národov medzi Azerbajdžanom a Slovenskom. Vernon De Marco odohral na ľavom kraji obrany celé stretnutie, Vladimír Weiss ml. naskočil do hry v 65. minúte.

Práve Weiss ml. sa napokon stal hráčom, ktorý odklial čakanie na gól. Bol na konci peknej kombinačnej akcie, keď strelou z prvej zvnútra šestnástky krásne umiestnil loptu pod brvno, brankár nemal žiadnu šancu.

Weiss skóroval v reprezentácii symbolicky na deň presne po piatich rokoch, keď doteraz posledný gól dal 6. júna 2017 pri víťazstve v Litve. „Vedeli sme, že to nebude ľahký zápas. Stále sme verili v gól. Úprimne, ani som nevedel, že som na presný zásah v reprezentácii čakal päť rokov. Nejaký čas som v nej chýbal, no teraz sa teším, že to tam padlo a zvíťazili sme,“ skonštatoval Vladimír Weiss ml. v pozápasovom rozhovore pre RTVS.

Zdroj foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.