Úvod Správy Ženy Staň sa súčasťou belasej rodiny

Staň sa súčasťou belasej rodiny

Ponuka praxe v PR sekcii ženského tímu ŠK Slovan Bratislava.

Najúspešnejší slovenský klub, to sú aj naše futbalistky, ktoré dlhodobo patria k slovenskej špičke. Belasé síce v nedávno skončenej sezóne obsadili „len“ druhé miesto a stali sa vicemajsterkami SR, no majú pred sebou veľké ambície. Ty môžeš byť ich súčasťou!

Ak študuješ na vysokej škole a chceš získať prax v oblasti športu, médií či PR, ponúkame ti možnosť praxovať v sekcii ženského futbalu ŠK Slovan Bratislava. Jedným z cieľov do novej sezóny je zvýšiť povedomie o ženskom tíme Slovana a poskytnúť podobný informačný servis aj cez sociálne siete, aký poznáte zo zápasov A-tímu.

Náplňou praxe pri ženskom tíme ŠK Slovan bude predovšetkým tvorba obsahu z diania a zápasov, spracovávanie textových výstupov, nakrúcanie zápasov či správa sociálnych sietí. V rámci praxe sa staneš plnohodnotným členom/členkou realizačného tímu ženského družstva ŠK Slovan a v prípade, ak sa belasé v budúcnosti kvalifikujú do Ligy majstrov, budeš môcť s nimi vycestovať aj do zahraničia.

V prípade záujmu o prax odošli životopis a motivačný list mailom na mackovicova@skslovan.com. Na stáž sa môžeš prihlásiť najneskôr do 30. júna 2022.

Kontaktné informácie:

Natália Látal Mackovičová, manažér ženského futbalu

mackovicova@skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.