Úvod Správy Charitatívne projekty Belasí navštívili detské kardiocentrum

Belasí navštívili detské kardiocentrum

Naši zástupcovia podporili malých bojovníkov.

Zástupcovia ŠK Slovan Bratislava, hráč Jurij Medveděv a projektový manažér Stanislav Kramarič, navštívili na Deň detí malých bojovníkov z Detského kardiocentra NÚSCH v Bratislave.

„Nebolo jednoduché vidieť detské tváre, ktoré zápasia s vážnymi zdravotnými problémami, ale všetko sú to bojovníci a verím, že to prekonajú a zaradia sa späť do života s rovnakou chuťou ako predtým,“ povedal Jurij Medveděv, ktorý svojou prítomnosťou potešil deti rôznych vekových kategórií a v mene občianskeho združenia Belasé srdce odovzdal darčeky k detskému sviatku.

„Spolupráca NÚSCH a nášho občianskeho združenia je dlhodobého charakteru a sme radi, že sme aj týmto spôsobom mohli byť nápomocní. Deti sú budúcnosťou tejto krajiny a potešiť ich v deň, kedy by im mali žiariť tváre spokojnosťou a radosťou je to najmenej, čo môžeme pre nich urobiť. Držíme im palce v ich snažení vyrovnať sa a bojovať s chorobou srdca, majú okolo seba najlepších odborníkov, ktorí robia všetko pre to, aby im pomohli,“ doplnil Stanislav Kramarič.

ŠK Slovan Bratislava a Belasé srdce o.z. ďakujú za pozvanie a pozdravujú všetkých lekárov, sestry a personál NÚSCH.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.