Úvod Správy Reprezentácia Belasí smerujú do reprezentácií

Belasí smerujú do reprezentácií

Prehľad pozvánok pre našich reprezentantov.

Júnový asociačný termín prinesie bohatý zápasový program. Seniorské reprezentácie odohrajú až štyri duely v rámci Ligy národov. Na programe sú aj mládežnícke kvalifikačné či prípravné stretnutia.

Prinášame vám prehľad slovanistov, ktorí obdržali pozvánky do národných tímov.

Vernon De Marco Vladimír Weiss ml. boli nominovaní do slovenskej reprezentácie, ktorá sa už pripravuje na štyri duely Ligy národov. Slovensko sa postupne stretne na neutrálnej pôde s Bieloruskom (3. júna), následne doma s Kazachstanom (6. júna), a potom odohrá dva duely na ihriskách súperov v Azerbajdžane (10. júna) a Kazachstane (13. júna). Medzi náhradníkmi sú ďalší slovanisti David Hrnčár a Lukáš Pauschek.

Tigran Barseghjan uzavrel sezónu dvomi peknými gólmi, ďalšie môže pridať vo svojej reprezentácii. Náš krídelník patrí medzi stálice arménskeho národného tímu a je nominovaný na júnové zápasy s Írskom (4. júna), v Škótsku (8. júna), s Ukrajinou (11. júna) a Škótskom (14. júna).

Guram Kašia ako kapitán Gruzínska pochopiteľne nechýba v najnovšej nominácii na júnové stretnutia. Gruzínci sa v Lige národov postupne stretnú s Gibraltárom (2. júna), v Bulharsku (5. júna), v Severnom Macedónsku (9. júna) a s Bulharskom (12. júna).

Myenty Abena opäť pocestuje do rodného Surinamu, ktorý sa snaží presadiť v silnej konkurencii krajín ako USA, Mexiko či Kanada. Surinam odohrá v júny stretnutia miestnej CONCACAF Ligy národov s Jamajkou (1. júna), na Jamajke (8. júna) a v Mexiku (12. júna).

Matúš Vojtko a náš kmeňový hráč Filip Lichý, ktorý na jar hosťoval v Ružomberku, sa nachádzajú v nominácii slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Na slovenskú 21-ku čaká kvalifikačný duel na Malte (3. júna) a prípravný zápas s Rumunskom (7. júna).

Blížia sa majstrovstvá Európy do 19 rokov, ktoré sa budú konať u nás na Slovensku. Príprave nášho výberu do 19 rokov na domáce ME je teda prirodzene venovaná veľká pozornosť. V nominácii na prípravný kemp a prípravné duely s Považskou Bystricou a Rakytovcami sú dvaja slovanisti – brankár Adam Hrdina a útočník Martin Mišovič.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.