Úvod Správy Slovnaft Cup Veríme, že príde čo najviac našich fanúšikov

Veríme, že príde čo najviac našich fanúšikov

David Hrnčár pred finále Slovnaft Cupu.

V piatok popoludní sa uskutočnili tlačové konferencie oboch aktérov finále Slovnaft Cupu 2021/22. Pre lepšiu prehľadnosť vám výstupy z našej tlačovej konferencie prinášame v dvoch samostatných častiach.

Hráčsku kabínu zastupoval David Hrnčár. Dvadsaťštyriročný odchovanec by mohol zažiť svoje prvé finále. „Pre mňa je veľká česť, že tu dnes môžem byť. Každý hráč má inú cestu. Moja bola možno zložitejšia, ale myslím si, že o to krajšia,“ povedal David, ktorý predchádzajúce sezóny strávil na hosťovaniach. V A-tíme Slovana sa natrvalo usadil v prebiehajúcom ročníku.

Dnes bolo na finále predaná približne polovica vstupeniek zo zníženej kapacity (16 000 divákov). „Všetci v tíme si prajeme plné tribúny, takýto zápas si to zaslúži. Neviem, čo by malo ešte ľudí prilákať, ak nie derby a finále pohára v jednom. Veríme, že C-tribúna, kde budú naši fanúšikovia, bude zaplnená a naši fanúšikovia vytvoria tú správnu belasú atmosféru,“ pokračoval David Hrnčár. Vstupenky do sektoru slovanistov na C-tribúne si môžete kúpiť ešte v sobotu od 12:00 do 19:00. Dajú sa kúpiť len osobne v pokladnici na Tehelnom poli, dá sa platiť hotovosťou alebo platobnou kartou. Cena je 10 €, pre deti a dôchodcov 6 €.

Čo môže vo finále viesť k úspechu? „Myslím si, že dôležitá bude opäť celková organizácia hry. Základom je dobrá defenzíva. Keď prídu príležitosti, treba ich premeniť. Inak nemá zmysel veľa hovoriť pred zápasom. Rozhoduje sa na ihrisku, nie v slovách,“ vyhlásil náš krajný obranca či krídelník.

Nedeľňajšie finále by mohlo byť pre Davida Hrnčára prvé v kariére. Jeho otec Norbert získal so Slovanom Slovenský pohár v sezóne 1998/99, keď belasí vo finále zdolali Banskú Bystricu a zaknihovali double.

„Všetci sa na nedeľu veľmi tešíme, nie som výnimkou. Veríme, že spoločne s fanúšikmi to zvládneme. Určite to bude náročný duel, no urobíme v ňom všetko pre naše víťazstvo a zisk pohára,“ uzavrel David Hrnčár.

Zdroj foto: TASR

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po zápase 3. kola Slovnaft Cupu 2022/23 TJ Družstevník Malá Mača – ŠK Slovan Bratislava (0:7).
TJ Družstevník Malá Mača - ŠK Slovan Bratislava 0:7.
Priamy prenos z pohárového zápasu.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.