Úvod Správy Slovnaft Cup Dôležité informácie pre fanúšikov na dnešné finále

Dôležité informácie pre fanúšikov na dnešné finále

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Dnes o 17:30 sa na Tehelnom poli odohrá finále Slovnaft Cupu 2021/22 medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. Organizátorom stretnutia je Slovenský futbalový zväz (SFZ). 

Pripomíname, že dnes sa už na základe rozhodnutia organizátora nebudú predávať vstupenky na C-tribúnu do sektora slovanistov. Vstupenky na hlavné tribúny (A-tribúna a B-tribúna) sú v predaji ešte dnes do 12:00 online na Ticketmedia.sk

Pokladnice na štadióne budú dnes zatvorené.

Príďte s časovým predstihom

Štadión Tehelné pole sa otvára o 15:30, čiže dve hodiny pred výkopom. Nenechajte si príchod na poslednú chvíľu a príďte s časovým predstihom. Pred vstupom budú prebiehať dvojstupňové kontroly, takže aj vo vašom vlastnom záujme vám odporúčame prísť skôr, aby ste bez problémov stihli začiatok zápasu. Vezmite si so sebou doklad totožnosti, keďže vstupenky sú predávané na meno a priezvisko. Pred vstupom bude prebiehať kontrola súladu mena na vstupenke s preukazom totožnosti. 

Na štadióne bude pred zápasom pripravený sprievodný program vrátane fanúšikovského kvízu a samozrejme, v plnej prevádzke budú bufety

Informácie od organizátora

1) Futbalový zápas je označený organizátorom ako rizikový.

2) V súvislosti s uvedenými skutočnosťami je na zápase absolútny zákaz akéhokoľvek zahaľovania tváre, znemožňujúceho identifikáciu osôb, vnášanie alebo používanie pyrotechnických prostriedkov a vstupovanie na hraciu plochu počas celého podujatia je zákonom zakázané!!!

3) Zahraničným rizikovým fanúšikom družieb oboch klubov (z Poľska, Rakúska, Českej republiky) nebude umožnený vstup na podujatie, nakoľko ich organizátor vyhodnocuje ako rizikových účastníkov podujatia.

4) Organizátor žiada všetkých fanúšikov, aby nezabudli mať pri sebe doklad totožnosti, nakoľko všetky vstupenky sú vydané na meno a priezvisko a pred vstupom budú prebiehať viaceré kontroly, kde budú členovia usporiadateľskej služby kontrolovať údaje na vstupenke, či sedia s údajom na doklade totožnosti. 

5) Predaj vstupeniek bude prebiehať v deň zápasu (len na hlavné tribúny) len on-line do 12:00 hod. a pokladne na štadióne budú zatvorené.

6) Štadión je rozdelený na 4 časti tribún A, B, C, D. Tu si dovoľujeme požiadať divákov, aby vstupovali na plató štadióna cez určené schodiská podľa orientačného plánu, pred ktorými budú prebiehať už prvé kontroly vstupenky a dokladu totožnosti.

7) Štadión bude otvorený pre divákov od 15.30 hod. (2 hodiny pred výkopom). Organizátor si dovoľuje požiadať divákov, aby prišli na štadión 2 hodiny pred výkopom zápasu z dôvodu bezproblémového parkovania, presunu na štadión a plynulému vstupu do štadióna. Na štadióne bude prebiehať sprievodný program.

8) Organizátor žiada všetkých fanúšikov, aby postupovali v blízkom okolí štadióna podľa pokynov členov usporiadateľskej služby, ktorá ich bude navigovať na jednotlivé vstupy do štadióna podľa zverejneného orientačného plánu štadióna.

Bezpečnostné informácie

• Každý fanúšik sa bude musieť podrobiť bezpečnostnej kontrole pri vstupe na štadión na odhalenie vnášania zakázaných predmetov, ktoré sú znázornené pred každým vstupom na štadión a riadiť sa pokynmi usporiadateľskej služby.

• Na štadión nebude umožnený vstup osobám zjavne pod vplyvom alkoholu, drog, iných omamných látok, ale aj osobám, u ktorých budú tieto látky odhalené v držbe pri bezpečnostnej prehliadke

• Zahraničným rizikovým fanúšikom družieb oboch klubov nebude umožnený vstup na podujatie, nakoľko ich organizátor vyhodnocuje ako rizikových účastníkov podujatia

• Upozorňujeme divákov na dodržiavanie organizačného a návštevného poriadku podujatia 

• Organizátor žiada účastníkov podujatia, aby so sebou nenosili spreje ani parfumy, nevnášali na štadión akékoľvek nápoje, resp. tekutiny. Kontrole budú podrobené všetky súčasti choreografie fanúšikov, transparenty, banery a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, ktoré by mohli byť použité ako zbraň. Organizátor akceptuje len rozmery v zmysle bezpečnostných opatrení a to tyč kratšia ako 1 meter, šírka menšia ako 1 cm z plastového materiálu. V prípade, že transparenty budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, ktoré by mohli byť príčinou narušenia priebehu podujatia, alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené. Všetky informácie sú uvedené v hore uvedenom organizačnom a návštevnom poriadku.

• Sektory - jednotlivé sektory na štadióne budú nepriechodné, rozdelené zábranami, pod dohľadom usporiadateľskej služby, kde sa bude vykonávať kontrola vstupeniek do sektoru. Do jednotlivých sektorov sa dostanú len tí diváci, ktorí prejdú bezpečnostnými kontrolami a budú mať platnú vstupenku do určeného sektoru. Vyzývame preto divákov, aby mali vstupenky pri sebe počas celého zápasu, hlavne pri opustení sektoru. Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nie je možne po vstupe na štadión zo štadiónu odísť a následne sa vrátiť, v tomto prípade sa cez turniket nedostanete. Každý divák musí mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou preukázať, na výzvu usporiadateľskej služby.

• Kamerový systém – štadión, ako aj jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým zabezpečovacím systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami, bude usporiadateľskou službou v súčinnosti s Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený. V prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek. Vyzývame preto všetkých návštevníkov, aby sa správali slušne a riadili sa pokynmi príslušníkov SBS, členmi usporiadateľskej služby a príslušníkmi Policajného zboru.

• Zdravotnícka služba - na štadióne budú pripravené vozidlá Záchrannej služby a zdravotníci, ktorí budú v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií divákov. Budú sa pohybovať po celom štadióne. V prípade poskytnutia prvej pomoci informujte najbližšieho usporiadateľa, prípadne inú kompetentnú osobu pre urýchlené zabezpečenie pomoci.

• Bufety a občerstvenie – na štadióne budú v prevádzke bufety a občerstvovacie stánky.

• Počasie – V prípade daždivého počasia, si dovoľujeme požiadať divákov, aby mali k dispozícii pršiplášte, nakoľko vstup s dáždnikom na štadión je zakázaný z bezpečnostných dôvodov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.
SK Beveren si uplatnil opciu na prestup.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.