Úvod Správy Slovnaft Cup Slovan na finále v špeciálnych dresoch

Slovan na finále v špeciálnych dresoch

Majstri Slovenska nastúpia vo finále s Trnavou v kráľovskej modrej.  

Veľké a očakávané finále sa blíži. Belasí sa už v nedeľu 8. mája o 17:30 stretnú na Tehelnom poli so Spartakom Trnava. S najväčším rivalom si to rozdáme o domáci pohár, ktorý chceme získať po tretíkrát v rade.

Naše mužstvo nastúpi vo finále Slovnaft Cupu v špeciálnej edícii dresov.

Špeciálne dresy sú prevedené v kráľovskej modrej farbe. Ku kráľovskej modrej, symbolizujúcej majstra Slovenska, sú pridané belasé a biele doplnky. Na dresoch sa nachádza slovenský štátny znak, symbolizujúci finále Slovenského pohára, a pamätný dátum finále.

Vyrobené sú dve sady dresov, keďže hráči sa cez prestávku prezliekajú do nového dresu. Jednu sadu si na pamiatku nechávajú samotní hráči. A čo s druhou sadou? Dozviete sa po finále začiatkom budúceho týždňa...

Veríme, že belasých v nedeľu v čo najväčšom počte podporíte priamo na Tehelnom poli a zaplníte C-tribúnu, určenú pre slovanistov a slovanistky.

„Finále je vždy niečím špeciálne, zvlášť ešte v tomto prípade, keď čelíme nášmu najväčšiemu rivalovi. Aj vzhľadom na pozitívne skúsenosti s unikátnymi edíciami dresov sme chceli na finálový zápas opäť pripraviť niečo jedinečné. Naše mužstvo nastúpi proti Trnave v špeciálnych dresoch. Dominuje im kráľovská modrá, symbolizujúca majstra Slovenska. Doplnená je o belasé a modré prvky. Veríme, že dresy si u našich fanúšikov nájdu pozitívnu odozvu a v nedeľu prídu na Tehelné pole osobne podporiť našich hráčov v očakávanom a prestížnom zápase,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.