Úvod Správy Mládež Výber do prípraviek Slovana na hlavnom štadióne Tehelné pole

Výber do prípraviek Slovana na hlavnom štadióne Tehelné pole

Chceš byť novým Vladimírom Weissom? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.

Ak ťa baví futbal a chceš hrať za najúspešnejší futbalový klub na Slovensku, tak neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.

ŠK Slovan Bratislava organizuje dňa 25. mája 2022 (streda) výber nových futbalistov a futbalistiek do prípraviek. Výber je určený pre chlapcov a dievčatá z ročníkov narodenia 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012. Výber sa začína o 16.30 h pre ročníky 2017 a 2016. Pre ročníky 2015, 2014, 2013, 2012, sa výber začína o 18.00 h. Čakáme Ťa na hlavnom štadióne Tehelné pole (Viktora Tegelhoffa 4) na hlavnej hracej ploche. Prines si so sebou športový výstroj (kopačky, tenisky, tričko, trenírky alebo tepláky).

Chlapci a dievčatá absolvujú počas výberu cvičenia zamerané na technickú (jednoduchá práca s loptou - herné činnosti jednotlivca) a fyzickú (koordinácia, obratnosť, rýchlosť) zdatnosť a hru 3 na 3. Po vykonaní daných cvičení oznámime v priebehu najbližších dní rodičom všetkých zúčastnených detí rozhodnutie, kto vo výbere uspel a kto nie.

Kontaktné informácie pre výber chlapcov: Matej Blaži (šéftréner prípraviek ŠK Slovan),Tel. číslo: +421 915 425 911, mail: vyber@skslovan.com

Kontaktné informácie pre výber dievčat: Dominika Rezeková (trénerka WU13 ŠK Slovan), Tel. číslo 0914/ 240 024 mail: vyber@skslovan.com

PRIHLÁŠKA: Prihlášku na výber do prípravky si stiahnete TU


Vstup na štadión:
Vstup pre peších je cez hlavnú recepciu štadióna, po prezlečení detí budú môcť rodičia sledovať výber z hlavnej tribúny. 

Parkovanie: Parkovať bude možné bezplatne v podzemnej garáži priamo na štadióne Tehelné pole. Vstup do garáže je zo strany od Národného tenisového centra (ulica Viktora Tegelhoffa). Po zaparkovaní treba ísť cez vchod A2 a výťahom na poschodie označené ako Groundfloor.

Všetky dôležité informácie o Akadémii ŠK Slovan Bratislava a práci s mládežou nájdete na podstránke Akadémie.

Ako prebehia výber do prípraviek si môžete pozrieť vo videu nižšie.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 2:4.
Sledujte priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.

Neprehliadnite

Spúšťame predaj vstupeniek na osemfinále.
Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.