Úvod Správy Vstupenky Pozývame vás na 164. derby

Pozývame vás na 164. derby

Vstupenky sú v predaji online na Ticketmedia.sk.

Slovan vs Spartak – na Slovensku niet väčšieho a pútavejšieho derby. Belasí majstri v nedeľu 1. mája o 20:00 vyzvú na Tehelnom poli najväčšieho rivala z Trnavy.

Toto derby je na Tehelnom poli prvé od 15. septembra 2019, ktoré nie je nijako limitované opatreniami či obmedzeniami kapacity. K dispozícii je 100 % kapacity štadióna a pri vstupe sa nemusíte preukazovať ničím iným než len vašou permanentkou či zápasovou vstupenkou. Len pripomenieme, že v septembri 2019 prišlo na zápas 14 933 divákov...

Vstupenky na zápas sú v predaji od 8 eur online na Ticketmedia.sk. Pokladnice štadióna budú otvorené v deň zápasu od 18:30.

Čaká nás v poradí 164. derby. Historická bilancia z derby je z nášho pohľadu priaznivá a nasledovná: 77 víťazstiev, 38 remíz a 48 prehier.

Po jesennej časti delili prvý Slovan a druhý Spartak štyri body, na jar však náš náskok výrazne narástol. V súčasnosti už s istotou majstrovského titulu máme pred tretím Spartakom 13-bodový náskok.

Derby je však natoľko špecifické, že tabuľkové postavenie či aktuálna forma v ňom strácajú svoju dôležitosť. Je viac záležitosťou okamihu a detailu. O to viac v tomto prípade, keď nás v rozmedzí siedmich dní čakajú hneď dva duely so Spartakom. Po tomto ligovom derby bude totiž nasledovať aj to pohárové vo finále Slovnaft Cupu.

Na derby pozývame 5000 detí zo základných škôl z celého Slovenska, z futbalových klubov z BSK a z futbalových klubov na Slovensku, ktoré nesú v mene názov Slovan. Opäť sa tak môžeme tešiť aj na návštevu tých najmenších a prvok peknej detskej atmosféry na Tehelnom poli. Viac informácií pre školy a kluby na www.belasesrdce.com

 

Autogramiáda

Ak sa chcete správne naladiť na derby a stretnúť hráčov ŠK Slovan, odporúčame vám v sobotu popoludní navštíviť akciu Futbal v meste na námestí pred OC Eurovea. Približne o 14:45 sa tam uskutoční autogramiáda so štyrmi našimi hráčmi – k dispozícii budú Jaba Kankava, Alen Mustafič, Ibrahim Rabiu Vladimír Weiss ml.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zápas sa odohrá v nedeľu o 18:00 na štadióne v Poprade.
Myenty Abena pred odvetou s Olympiakosom.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Neprehliadnite

André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.
Vstupenky sú v predaji na Ticketmedia.sk.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.