Úvod Správy Slovnaft Cup Na finále 4300 vstupeniek na celú C-tribúnu pre slovanistov

Na finále 4300 vstupeniek na celú C-tribúnu pre slovanistov

Informácie k pohárovému finále.

V PONDELOK SA PREDAJ VSTUPENIEK NA FINÁLE NEZAČNE, viac info na https://www.skslovan.com/clanok9640-Informacia_k_vstupenkam_na_finale_Slovnaft_Cupu.htm

 

Ako sme vás v pondelok informovali, finále Slovnaft Cupu 2021/22 medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava sa odohrá v nedeľu 8. mája17:30 na Tehelnom poli

Pre našich fanúšikov prinášame informácie z dnešnej bezpečnostnej a organizačnej porady:

Pre fanúšikov ŠK Slovan Bratislava bude na finále vyhradená celá C-tribúna s kapacitou cca 4 300 fanúšikov. Podľa organizátora zápasu SFZ budú vstupenky v predaji od 2. mája a cena vstupenky na tribúnu C bude 10 Eur. Zatiaľ nedisponujeme informáciou, akým spôsobom bude prebiehať predaj vstupeniek pre našich fanúšikov a čakáme na informácie ohľadne predaja vstupeniek od organizátora zápasu. Ihneď ako budeme mať tieto informácie, budeme vás informovať.

Už teraz však chceme vyzvať, požiadať a poprosiť všetkých fanúšikov Slovana bez ohľadu na to, že na ktorú tribúnu si pravidelne kupujú svoje permanentky alebo vstupenky, aby si na finále Slovnaft Cupu zakúpili vstupenky na tribúnu C a spolu s ďalšími vyše štyritisíc belasými fanúšikmi tak vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá bude hnacím motorom pre našich hráčov.

Organizátorom finále Slovnaft Cupu je SFZ a z tohto dôvodu nebudú platné permanentné vstupenky na domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava. Ďakujeme za pochopenie.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.