Úvod Správy Charitatívne projekty Súťaž pre základné školy o najzaujímavejší transparent či vlajku

Súťaž pre základné školy o najzaujímavejší transparent či vlajku

Súťaž pre deti na zápas so Žilinou.

Súťaž o najlepší transparent či vlajku pokračuje aj na najbližšom zápase so Žilinou! 

Veľmi si ceníme návrat detí do hľadiska počas zápasov nášho klubu, veľmi nám to pomáha, inšpiruje nás a dáva nádej do budúcnosti.

Do konca sezóny, v ktorej je už jasné, že sme opäť majstrami Slovenska, zostáva posledný domáci zápas - v sobotu 21. mája o 17:00 vyzveme doma Žilinu. Opäť budeme potrebovať aj vašu podporu, a nie hocijakú. Nielen hlasné povzbudzovanie, ale aj vlastnoručne vyrobené vlajky, transparenty, jednoducho, fantázii sa medze nekladú. Tri najlepšie transparenty či vlajky získajú pre svoju školu 100 vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, 3 lopty, 30 šálov Mladý slovanista a prehliadku štadióna Tehelné pole.

Povzbudzovanie, vlajky a transparenty sú vždy nositeľom energie pre našich hráčov. Vložte do nich svoje belasé srdce, sme presvedčení, že to budete práve vy, kto dodá hráčov energiu a vyburcuje ich k perfektným výkonom.

Vyhodnocovať sa budú transparenty, či vlajky, ktoré ste si priniesli na ligový duel s Trnavou, a ktoré prinesiete na zápas so Žilinou. Výhercovia budú známi najneskôr do 23. mája 2022. Termín predstavenia v SND je mesiac jún, prehliadka štadióna Tehelné pole podľa vzájomnej dohody.

Nezabudnite na transparent, či vlajku uviesť názov školy. Vidíme sa na odovzdávaní majstrovskej trofeje 21. mája. Tak poďme na to, mladí slovanisti. Spolu sme Slovan!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Martin Schlossár absolvoval ligový debut v belasom.
Mladí slovanisti na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Chceš byť novým Vladimírom Weissom? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.
Úvodný výkop finále je stanovený na nedeľu 8. mája o 17:30.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.