Úvod Správy Charitatívne projekty Dnes o 19:00 sa končí charitatívna dražba špeciálnych dresov

Dnes o 19:00 sa končí charitatívna dražba špeciálnych dresov

Výťažok poputuje na dobrú vec.

Dnes do 19:00 sa ešte môžete zapojiť do charitatívnej dražby špeciálnej edície dresov, v ktorých Slovan nastúpil na domáci zápas s Dunajskou Stredou. Dresy sú nielen esteticky pútavé, no aj víťazné, keďže belasí v nich zdolali DAC 3:1.

V dražbe sú k dispozícii dresy všetkých hráčov z aktuálneho kádra A-tímu, v prípade tých hráčov, ktorí zasiahli do stretnutia s DAC, sa jedná o zápasové dresy.

Výťažok z dražby poputuje do OZ Belasé srdce na dobrú vec pre pomoc tým, ktorí ju potrebujú.

Dražba prebieha na https://shop.skslovan.com/sk/drazba. Pokiaľ pred jej koncom prihodí dražiteľ novú ponuku, pridajú sa 2 minúty, počas ktorých môže prihodiť niekto ďalší. Dražba sa teda skončí, až keď v „nadstavenom čase“ už nikto nič neprihodí. Aktívnych užívateľov budeme telefonicky overovať počas dražby. Majte prosím pri sebe telefón. Voláme z čísla 0908 709 441.

Aktuálne najvyššie ponuky za dresy

Vladimír Weiss ml. – 604 €
Ivan Šaponjič – 450 €
Vasil Božikov – 222 €

Dražba prebieha na https://shop.skslovan.com/sk/drazba.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.