Úvod Správy Slovnaft Cup V utorok odveta s Trenčínom, pozývame vás na Tehelné pole

V utorok odveta s Trenčínom, pozývame vás na Tehelné pole

Už v utorok nás čaká ďalší zápas.

Krátko po dosiahnutí majstrovskej definitívy nás čaká ďalší dôležitý zápas. Belasí v utorok o 19:30 privítajú na Tehelnom poli v odvetnom zápase semifinále Slovnaft Cupu AS Trenčín. Prvý duel v Trenčíne sa skončil nerozhodne 0:0.

Aj v Slovnaft Cupe bolo zrušené pravidlo, ktoré zvýhodňovalo gól dosiahnutý na ihrisku súpera. V prípade akéhokoľvek nerozhodného výsledku by nasledovalo predĺženie vo formáte 2x15 minút, prípadne rozstrel zo značky pokutového kopu.

Držitelia permanentiek majú vstup na pohárový duel zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky. Pre vstup na štadión im teda stačí preukázať sa svojou permanentkou.

Zápasové vstupenky sú v predaji od 8 eur online na Ticketmedia.sk. Pokladnica štadióna bude otvorená od 18:00.

Belasí si v piatok remízou v Ružomberku definitívne zaistili štvrtý titul v rade, no žiadne oslavy sa nekonali. Od soboty sa naše mužstvo plne koncentruje na utorňajší duel. Popri lige je naším cieľom uspieť aj v pohári, v ktorom by sme mohli dosiahnuť pomyselný hetrik (získali sme ho v rokoch 2020 i 2021). 

„Oslavy nebudú, to je pravda, pretože utorňajší zápas v Trenčíne je pre nás veľmi dôležitý. Treba sa naň dobre pripraviť a určite ho zvládnuť k našej spokojnosti. Bolo veľmi pekné, ako nás naši fanúšikovia podporovali v Ružomberku. Všetci si prajeme, aby vo väčšom počte prišli aj v utorok, ich podporu budeme potrebovať,“ hovoril bezprostredne po stretnutí v Ružomberku Adrián Chovan. Náš brankár v prvom semifinálovom stretnutí v Trenčíne vychytal čisté konto.

„V Trenčíne sme sa snažili čakať predovšetkým na naše protiútoky, tie aj prišli, no škoda, že sme nedali gól. Z tohto pohľadu sme boli trochu smutní, no stále to bol len prvý polčas dvojzápasu. Zostávame pozitívne naladení, čaká nás domáca odveta, v ktorej urobíme maximum pre postup do finále," doplnil Adrián Chovan. 

Vidíme sa v utorok o 19:30 na Tehelnom poli, slovanisti a slovanistky.

Fakty z prvého zápasu

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:0

Žlté karty: 82. Madu, 87. Kukučka - 62. Agbo

Červená karta: 87. Barseghjan (Slovan)

Rozhodovali: Očenáš – Jekkel, Štrbo

Návšteva: 1448 divákov

Trenčín: Kukučka – Yem, Pirinen, Stojsavljevič, Madu – Bainovič – Azango, Hollý, Kadák, Soares (87. Tučný) - Kupusovič (78. Rahim)

Slovan: Chovan – Hrnčár, Abena, Vernon, Vojtko – Kankava, Agbo (90. Pauschek) – Adler (72. Šaponjič), Holman (63. Barseghjan), Green (72. Mustafič) – Čavrič (63. Zmrhal)

Slovan TV
Aktuálne novinky
V Banskej Bystrici sa predstavíme v utorok o 16:00.
Zápas bol preložený z dôvodu nepriaznivého počasia.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.