M4JSTRI!

ŠK Slovan Bratislava získal majstrovský titul.

ŠK Slovan Bratislava sa po dnešnom remízovom zápase v Ružomberku stal definitívne slovenským majstrom za sezónu 2021/22.

Štvrtým titulom v rade (2019, 2020, 2021, 2022) sme dosiahli historický zápis. Ešte nikto v histórii slovenského futbalu nevyhral ligu štyrikrát v rade. Súčasný Slovan Bratislava sa tak už nezmazateľne zapísal do histórie.

Pre najúspešnejší slovenský klub je to 28. majstrovský titul v histórii – Slovan k dnešku získal jubilejný dvadsiaty slovenský titul, vo vitríne máme aj osem trofejí pre majstra Československa. Aj médiá a verejnosť prosíme a žiadame, aby uvádzali správny počet 28 titulov, a nie len tie, ktoré sme dosiahli po roku 1993. Rešpektujme prosím predošlé generácie a legendy, ktoré písali históriu a získavali trofeje napríklad aj vo federálnej lige.

Sezóna sa však nekončí. Po zisku štvrtého titulu v rade máme šancu na ďalší rekordný zápis, a to prípadné tretie double po sebe. Už v utorok o 19:30 sa na vás tešíme na Tehelnom poli na odvetnom zápase semifinále Slovnaft Cupu s Trenčínom. Pevne veríme, že nás do konca ročníka čaká okrem štyroch ligových kôl aj finále pohára.

Dnes sa však najmä radujeme a tešíme z titulu. Ďakujeme za podporu všetkým slovanistom a slovanistkám, taktiež všetkým klubovým partnerom, sponzorom a podporovateľom.

SPOLU SME SLOVAN!

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.