M4JSTRI!

ŠK Slovan Bratislava získal majstrovský titul.

ŠK Slovan Bratislava sa po dnešnom remízovom zápase v Ružomberku stal definitívne slovenským majstrom za sezónu 2021/22.

Štvrtým titulom v rade (2019, 2020, 2021, 2022) sme dosiahli historický zápis. Ešte nikto v histórii slovenského futbalu nevyhral ligu štyrikrát v rade. Súčasný Slovan Bratislava sa tak už nezmazateľne zapísal do histórie.

Pre najúspešnejší slovenský klub je to 28. majstrovský titul v histórii – Slovan k dnešku získal jubilejný dvadsiaty slovenský titul, vo vitríne máme aj osem trofejí pre majstra Československa. Aj médiá a verejnosť prosíme a žiadame, aby uvádzali správny počet 28 titulov, a nie len tie, ktoré sme dosiahli po roku 1993. Rešpektujme prosím predošlé generácie a legendy, ktoré písali históriu a získavali trofeje napríklad aj vo federálnej lige.

Sezóna sa však nekončí. Po zisku štvrtého titulu v rade máme šancu na ďalší rekordný zápis, a to prípadné tretie double po sebe. Už v utorok o 19:30 sa na vás tešíme na Tehelnom poli na odvetnom zápase semifinále Slovnaft Cupu s Trenčínom. Pevne veríme, že nás do konca ročníka čaká okrem štyroch ligových kôl aj finále pohára.

Dnes sa však najmä radujeme a tešíme z titulu. Ďakujeme za podporu všetkým slovanistom a slovanistkám, taktiež všetkým klubovým partnerom, sponzorom a podporovateľom.

SPOLU SME SLOVAN!

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Martin Schlossár absolvoval ligový debut v belasom.
Mladí slovanisti na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Pozývame vás na majstrovské oslavy.
Chceš byť novým Vladimírom Weissom? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.
Úvodný výkop finále je stanovený na nedeľu 8. mája o 17:30.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.