Úvod Správy Juniori Belasá U21 už v sobotu vyzve Žilinu

Belasá U21 už v sobotu vyzve Žilinu

Pozvánka na zápas II. ligy.

Belasá U21 sa v 23. kole II. ligy stretne s rezervou MŠK Žilina, pričom zápas sa odohrá už v sobotu o 10:30 na štadióne Pasienky.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene permanentky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky. Otvorená bude hlavná tribúna štadióna (pri hlavnom vstupe doprava).

Belasí chcú posilniť svoju nádej na udržanie sa v súťaži a potvrdiť zlepšenú jarnú formu. Naši mladíci na jar doma bodovali s Komárnom a zdolali Trebišov, naposledy remizovali v Dubnici nad Váhom. V tabuľke sú pätnásti so 6-bodovou stratou na prvú nezostupovú pozíciu.

Žilinská rezerva je v pokojnom strede tabuľky na ôsmej priečke. Na jar vyhrala v Petržalke i doma nad Trebišovom a Bardejovom, remizovala v Námestove a tesne prehrala v Dubnici nad Váhom.

„V tejto fáze sezóny stúpa dôležitosť každého zápasu. Platí to aj pre ten zajtrajší so Žilinou. Urobíme maximum, aby sme tento duel dotiahli do víťazného konca. Súboje so Žilinou sú vždy trochu iné, prestížnejšie, tešíme sa na to. Chceme eliminovať ich silné stránky a predovšetkým sa presadiť svojou hrou. Na jar sme ukázali solídny herný prejav, boli sme aj efektívni, verím, že to prenesieme aj do stretnutia so Žilinou,“ povedal tréner tímu Vladimír Gála. Zo zdravotných príčin chýbajú brankár Branislav Chudík a hráči Martin Hubert a Adam Jackuliak.

Úvodný výkop duelu 23. kola II. ligy 2021/22 ŠK Slovan Bratislava U21 – MŠK Žilina je v sobotu 2. apríla o 10:30 na Pasienkoch.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene permanentky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky. Otvorená bude hlavná tribúna štadióna (pri hlavnom vstupe doprava).

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
S kým sa stretneme v treťom kvalifikačnom kole európskych pohárov?
S kým v treťom kvalifikačnom kole?

Neprehliadnite

Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.