Úvod Správy Juniori Našich mladíkov čaká ďalší dôležitý zápas

Našich mladíkov čaká ďalší dôležitý zápas

Belasá U21 sa v sobotu o 14:30 predstaví v Dubnici nad Váhom.

Naša U21 odohrá ďalší dôležitý zápas. Belasí sa v sobotu o 14:30 predstavia v Dubnici nad Váhom, ktorá sa nachádza tesne nad zostupovými priečkami. Priamy prenos zo stretnutia budete môcť sledovať na Futbalnet.TV.

Zverenci Vladimíra Gálu v uplynulom kole prvýkrát na jar naplno bodovali, keď doma nad Trebišovom zvíťazili 2:1. Belasí aktuálne na prvú nezostupovú pozíciu, na ktorej je dvanásty Rohožník, strácajú 6 bodov.

Dubnica nad Váhom na jar doma prehrala s Trebišovom (0:1), zdolala žilinskú rezervu (1:0), remizovala v Bardejove (1:1) a počas týždňa zvládla dohrávku v Námestove (1:0).

Medzi jedenástou Dubnicou a pätnástou belasou rezervou je v tabuľke 7-bodový rozdiel. „Po nedeľňajšom dobrom výsledku, ktorý bol podložený dobrou hrou, sme si počas týždňa povedali a rozobrali určité veci. Čaká nás ďalší dôležitý zápas. Uvidíme, v akom budeme zdravotnom stave, určite nebude k dispozícii Jakub Baláž, ktorý si proti Petržalke zranil koleno. Ostatní by však mali byť v poriadku. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme dosiahli priaznivý výsledok. Šanca stále žije a my ju chceme opäť oživiť a pobiť sa o záchranu v súťaži,“ povedal tréner belasej U21 Vladimír Gála.

Na jeseň sa na Pasienkoch medzi Slovanom a Dubnicou nad Váhom zrodila remíza 2:2. Za Dubnicu vtedy dal gól útočník Marek Kuzma, ktorý však v zime zamieril do Podbrezovej. „Aj v Dubnici nastala určitá obmena kádra, no majú svoju kvalitu. Pevne verím, že už si odnesieme body aj zvonku. V rámci prípravy i na samotnom ihrisku urobíme maximum pre bodový zisk,“ doplnil Vladimír Gála.

Úvodný výkop duelu 22. kola II. futbalovej ligy FK Dubnica nad Váhom – ŠK Slovan Bratislava U21 je v sobotu 26. marca o 14:30. Priamy prenos odvysiela Futbalnet.TV.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.