Úvod Správy Reprezentácia Belasí smerujú do reprezentácií

Belasí smerujú do reprezentácií

Prehľad reprezentačných pozvánok pre slovanistov.

Počas jediného asociačného termínu v jarnej časti sezóny sa kabína nášho A-tímu nakrátko mierne „vyprázdni“, keďže viacerí hráči si budú plniť povinnosti vo svojich reprezentáciách.

Vasil Božikov patrí medzi stálice bulharskej reprezentácie a vo viacerých dueloch nastúpil s kapitánskou páskou. Pochopiteľne preto nechýba v najnovšej nominácii Bulharska na prípravné zápasy s Katarom (26. marca o 18:30) a Chorvátskom (29. marca o 16:00).

Tigran Barseghjan prišiel do Slovana s vizitkou 44 štartov v arménskej reprezentácii. Svoju zbierku reprezentačných štartov môže rozšíriť aj v marcovom asociačnom termíne. Tigran sa nachádza v nominácii Arménska na prípravné duely s Čiernou Horou (24. marca o 17:00) a v Nórsku (29. marca o 19:00).

Vernon De Marco je podobne ako počas jesenných asociačných termínov v nominácii slovenskej reprezentácie. Slovensko odohrá medzištátne stretnutia v Nórsku (25. marca o 18:00) a s Fínskom v španielskej Murcii (29. marca o 18:00). Medzi náhradníkmi sa nachádzajú David Hrnčár, Lukáš Pauschek i Samuel Mráz.

Myenty Abena pocestuje s reprezentáciou Surinamu do zaujímavej destinácie. Surinam sa totiž v prípravnom meraní síl predstaví v Thajsku, zápas je naplánovaný na nedeľu 27. marca o 14:00.

Guram Kašia je jednou z opôr gruzínskej reprezentácie a nechýba ani v jej aktuálnej nominácii. Na Gruzíncov čakajú prípravné duely v Bosne a Hercegovine (25. marca o 20:45) a v Albánsku (29. marca o 18:00).

Matúš Vojtko po včerajšom zápase za našu U21 odcestoval na zraz slovenskej reprezentácie do 21 rokov. V nominácii sa nachádza aj náš kmeňový hráč Filip Lichý, ktorý na jar hosťuje v Ružomberku. Slovenská „21-ka“ odohrá kvalifikačné súboje so Severným Írskom (25. marca o 16:00) a Španielskom (29. marca o 16:00).

Pozvánky obdržali aj naši mladí hráči. Adam Hrdina, Marek Mičák, David DžavoronokMartin Mišovič boli nominovaní do slovenskej reprezentácie do 19 rokov. Slovenská „19-ka“ absolvuje prípravný dvojzápas v Egypte (24. marca a 28. marca).

Tomáš Kachnič sa nachádza v nominácii slovenskej reprezentácie do 18 rokov na turnaj Oporto v Portugalsku. Mladí Slováci si tam zmerajú sily so Severným Macedónskom, Gruzínskom a Portugalskom.

V neposlednom rade sú tu dve nominácie do slovenskej reprezentácie do 17 rokov na druhé kolo kvalifikácie na majstrovstvá Európy, tzv. Elite round. V nominácii slovenskej „17-ky“ sú slovanisti Martin Homola Maximilián Marko. Na mladých Slovákov čakajú duely s Gréckom, Holandskom a Maďarskom.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.