Úvod Správy Niké liga Barseghjan: Veľmi sa teším, ďakujem fanúšikom

Barseghjan: Veľmi sa teším, ďakujem fanúšikom

Tigran Barseghjan strelil svoj prvý gól za Slovan.

Akoby to pred zápasom v rozhovore pre náš klubový web privolal. Tigran Barseghjan si totiž po štyroch zápasoch v rade, v ktorých si vždy pripísal gólovú asistenciu, prial premiérový presný zásah v belasom. Dočkal sa dnes proti Seredi.

„Veľmi sa teším zo svojho prvého gólu za Slovan. Gól však teraz nie je taký dôležitý. Oveľa dôležitejšie sú tri body, ktoré sme získali ako tím. Myslím si, že sme odohrali veľmi pekný zápas s viacerými krásnymi akciami. Chcem sa poďakovať našim fanúšikom. Vonku je stále dosť chladno, no aj tak chodia na štadión, fandia nám a podporujú nás. Ďakujeme im,“ povedal Tigran Barseghjan vo svojom úvodnom hodnotení pre médiá v pozápasovej mix-zóne. 

Belasí len druhýkrát v sezóne doma prehrávali, a to už od ôsmej minúty. Sereď ešte do dneška inkasovala na jar len tri góly a dalo sa čakať, že bude urputne brániť svoj náskok. Belasí trpezlivo dobýjali obranu súpera a pomohol im vyrovnávajúci gól ešte do prestávky.

V druhom polčase to bola zo strany zverencov Vladimíra Weissa st. jednoducho parádna jazda s peknými kombináciami, šancami a najmä, štyrmi gólmi. „Išli sme neustále naplno a túžili sme po ďalších a ďalších góloch. Myslím si, že nie je ani namieste otázka, prečo sme tak búšili až do konca. Je to predsa futbal! Musíte ísť naplno, kým rozhodca neodpíska koniec. Až potom si môžeme vydýchnuť. Našou povinnosťou je hrať do konca, a tak to dnes aj bolo,“ pokračoval Armén, ktorým viditeľne lomcovali pozitívne emócie. 

Tigran strelil náš víťazný gól, keď využil zaváhanie brankára Chudého pri rozohrávke a ľavačkou mu vrátil loptu do brány. „Jednoducho som dostal loptu a skóroval som,“ usmieval sa šťastný strelec, ktorý hneď po zápase cestoval na zraz arménskej reprezentácie.

Zimná posila belasých ukazuje čoraz viac zo svojich kvalít. „Dnes som odohral asi môj doteraz najlepší zápas za Slovan. Nie je to však ešte mojich 100 percent, rovnaké konštatovanie platí aj pre nás ako mužstvo. Dali sme päť gólov, no vidíme, že sa ešte vo všetkom vieme zlepšiť a môžeme ukázať ešte lepšie výkony a krajšie zápasy,“ uzavrel Tigran Barseghjan.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Najlepší vianočný darček = belasý vianočný darček.
Vladimír Weiss ml. o svojom aktuálnom zdravotnom stave.
Belasí by sa vo štvrťfinále Slovnaft Cupu stretli s Podbrezovou.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.