Úvod Správy Juniori Belasá U21 v nedeľu privíta Trebišov

Belasá U21 v nedeľu privíta Trebišov

Belasá U21 v nedeľu o 10:30 vyzve Trebišov.

Druhá futbalová liga pokračuje počas víkendu svojím štvrtým jarným kolom. Belasá U21 privíta v ďalšom dôležitom zápase Trebišov. Úvodný výkop je v nedeľu o 10:30 na Pasienkoch.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky.

Belasá U21 vstúpila do jari dvomi dobrými duelmi s Púchovom a Komárnom, keď v prvom prípade prišla o bod v samom závere, v druhom zase jeden bod získala, pričom mohla aj zvíťaziť. Minulú nedeľu jej však nevyšlo malé bratislavské derby, keď v Petržalke prehrala 1:4. Jediný gól strelil Martin Kušnír.

Naši mladíci si prehrou v Petržalke skomplikovali situáciu v tabuľke. Nachádzajú sa na 15. mieste s aktuálne 6-bodovou stratou na prvú nezostupovú pozíciu. Stále však nie je nič stratené, šance na udržanie sa môžu belasí oživiť práve v nedeľu s Trebišovom.

„Po bratislavskom derby, ktoré sme najmä v druhom polčase nezvládli a súperovi sme dovolili až príliš veľa, sme si rozobrali chyby. Nastavili sme mužstvo na ďalší dôležitý zápas, v ktorom by sme určite chceli bodovať. Trebišov je vyspelé mužstvo. Na jeseň sme v Trebišove odohrali výborný zápas, súper sa však cez zimu posilnil. My sa určite posnažíme podať lepší výkon než proti Petržalke. Nádej pre nás stále žije, no chceme ju posilniť a oživiť, takže v nedeľu spravíme maximum pre úspešný výsledok,“ povedal tréner belasej U21 Vladimír Gála.

Trebišov na úvod jari vyhral v Petržalke (1:0), následne tesne prehral na ihrisku žilinskej rezervy (1:2) a naposledy remizoval s Bardejovom (2:2). V tabuľke sa nachádza v relatívne pokojnom strede na desiatej priečke.

V jesennom vzájomnom zápase podľahli belasí Trebišovu tesne 0:1.

Zápas 21. kola II. ligy ŠK Slovan Bratislava U21 – SLAVOJ Trebišov sa začína v nedeľu 20. marca o 10:30 na Pasienkoch.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste bud dostupné aj zápasové vstupenky.

Priamy prenos vysiela Niké TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si zostrih zo zápasu.
Názory trénerov po zápase 16. kola Niké ligy ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (2:2).
ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 2:2.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.
Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.