Úvod Správy Fanúšikovia Na derby bez obmedzení a s 50-percentnou kapacitou

Na derby bez obmedzení a s 50-percentnou kapacitou

Na derby môže prísť cez 11 000 fanúšikov.

Podľa medializovaných informácií boli dnes schválené zmeny v podmienkach organizácie hromadných podujatí. Táto zmena sa významne týka aj sobotňajšieho derby ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (výkop o 17:00).

Od soboty sa pri hromadných podujatiach rušia tzv. režimy (OTP, OP či OP+). Ruší sa nutnosť preukazovať sa pri vstupe na štadión potvrdením o očkovaní alebo prekonaní ochorenia Covid-19. Podobne ako pred pandémiou vám bude na vstup na zápas stačiť len vaša permanentka alebo zápasová vstupenka.   

Rovnako sa navyšuje maximálna povolená kapacita na hromadných podujatiach. Štadión Tehelné pole môže byť na derby zaplnený na maximálne 50 % kapacity, čiže v sobotu môžeme privítať maximálne 11 250 fanúšikov.

ŠK Slovan na tieto zmeny operatívne zareagoval a prostredníctvom ticketingového partnera sprístupnil vyšší počet vstupeniek do maximálne 50-percentnej kapacity.

Veríme, že sa v sobotu s vami vidíme na Tehelnom poli.

Vstupenky na zápas sú v predaji online prostredníctvom Ticketmedia.sk.

Všetci na derby bez obmedzení!

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.