Úvod Správy Fanúšikovia Jaba a Ivan platia pivo!

Jaba a Ivan platia pivo!

Naši hráči pozvú kotol na 500 pív.

Pokriky „Jaba platí pivo“ a „Ivan platí pivo“ sa počas domáceho zápasu so Senicou ozývali z C-sektora, kde sa nachádza kotol belasých fanúšikov. Naši priaznivci takto vtipne reagovali na to, že Jaba Kankava aj Ivan Šaponjič strelili proti Senici svoje prvé góly za Slovan.

Naši hráči sú však všímaví a krátko po Senici sa začali diať veci. Jaba Kankava poprosil spoluhráčov, aby mu preložili, čo vlastne ľudia z tribún naňho kričali. Ak by ste chceli krátku charakteristiku, tak Jaba je typickým príkladom človeka, za ktorého hovoria viac činy než slová. Toto tvrdenie potvrdzuje na ihrisku i mimo neho.

Jaba Kankava po tom, ako mu spoluhráči pokrik preložili, vzal vtipnú narážku od fanúšikov s absolútnou vážnosťou. Hneď začiatkom uplynulého týždňa po tréningu oslovil tímového manažéra Petra Mriglota. Tímový manažér je človek, ktorý už riešil snáď akékoľvek predstaviteľné i nepredstaviteľné otázky, úlohy a aj problémy, s ktorými ho oslovili naši hráči. Niečo takéto však počul po prvýkrát. Jaba Kankava ho oslovil s tým, či by mohol našich fanúšikov naozaj pozvať na pivo.

Svoj prvý gól dal proti Senici aj Ivan Šaponjič, ktorý si tiež vypočul rovnaký pokrik. Slovo teda dalo slovo. Ivan Šaponjič sa taktiež dozvedel, o čom je reč, a veľmi rád a ochotne sa pridal k tejto iniciatíve. Fanúšikov pozýva na pivo spoločne s Jabom.  

Realizácia je pomerne jasná a jednoduchá – Jaba Kankava a Ivan Šaponjič pozývajú na derby celý C-sektor v bufete na 500 pív na ich účet. Fanúšikovia v C-sektore si tak budú môcť vychutnať 500 pív Staropramen v bufete zdarma.

„Keď sme na chalanov kričali, aby zaplatili pivo, tak sme to mysleli skôr zo srandy. Prišlo to úplne spontánne, tešili sme sa, že obaja dali svoje prvé góly za Slovan. V prvej chvíli by nám nenapadlo, že na to takto zareagujú. O to viac sa však tešíme, dali najavo, ako im záleží na vzťahu s nami. Za pozvanie na pivo im ďakujeme,“ odkázal líder kotla v C-sektore.

Už v sobotu sa teda v C-sektore môžete tešiť na 500 pív zdarma od Jabu Kankavu a Ivana Šaponjiča.

Vstupenky na derby sú v predaji online na Ticketmedia.sk. 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Kemp sa uskutoční 1. – 5. júla 2024 vo futbalovom areáli Akadémie ŠK Slovan Bratislava.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Na otvorení sa zúčastnili ôsmi naši hráči i funkcionári.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.