Úvod Správy Transfery Dejan Dražič bude hosťovať v Honvéde Budapešť

Dejan Dražič bude hosťovať v Honvéde Budapešť

Srbský ofenzívny univerzál strávi zvyšok sezóny na hosťovaní v Maďarsku.

Srbský ofenzívny univerzál Dejan Dražič strávi zvyšok sezóny na hosťovaní v Maďarsku. Dejan bude nosiť dres Honvédu Budapešť, aktuálne ôsmeho tímu najvyššej maďarskej ligy.

„Na jar nás čaká menej zápasov než počas jesennej časti, od čoho sa odvíjajú naše kroky. V krídelných priestoroch máme aj po príchode Tigrana Barseghjana veľkú konkurenciu a viacero alternatív. Chceme, aby mali hráči z nášho kádra čo najväčšiu zápasovú prax a minutáž, čo platí aj pre Dejana Dražiča. Dejan odchádza na hosťovanie do konca sezóny do Honvédu Budapešť, veríme, že bude pravidelne hrávať a zlepšovať sa. Jeho výkony budeme pozorne sledovať,“ povedal športový riaditeľ klubu Richard Trutz.

Dejan Dražič v silnej konkurencii na jeseň bojoval o svoje stabilné miesto v zostave. V lige bol šesťkrát v základnej jedenástke, do ďalších siedmich duelov naskočil ako striedajúci hráč, strelil 4 góly. V Európskej konferenčnej lige odohral 196 minút, je naším najlepším strelcom v Slovnaft Cupe, kde má na konte 5 presných zásahov.

Dejanovi na hosťovaní v Maďarsku držíme palce a želáme mu všetko dobré.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.