Úvod Správy Prípravné zápasy Prvý prípravný zápas v priamom prenose na Slovan TV

Prvý prípravný zápas v priamom prenose na Slovan TV

Duel s Podbrezovou vám ponúkneme v priamom prenose.

Belasí uzavrú úvodný blok zimnej prípravy, ktorý absolvujú v domácich podmienkach. V piatok o 13:00 na umelej tráve v Akadémii ŠK Slovan privítajú v prvom prípravnom zápase Podbrezovú, lídra druhej najvyššej súťaže.

Naše mužstvo sa počas domáceho bloku zimnej prípravy a s blížiacim sa odletom na sústredenie do Dubaja nachádza v uzavretej bubline s cieľom čo najhladšieho priebehu prípravy a minimalizácie zdravotného rizika. Z tohto dôvodu sa prvý prípravný zápas odohrá bez prítomnosti verejnosti a médií. Toto rozhodnutie padlo aj na základe podmienok na umelej tráve na Akadémii ŠK Slovan, kde nie je možné úplne zamedziť kontaktu návštevníkov s aktérmi zápasu.

Našou prioritou nielen v tejto chvíli musí byť minimalizácia rizika pre naše mužstvo, ktoré v nedeľu odcestuje do Dubaja. Všetci vyvíjame maximum pre hladký priebeh sústredenia. Veríme, že to pochopíte a podporíte belasých aspoň na diaľku. Pokiaľ to bude možné a opatrenia to dovolia, radi vás uvidíme na generálke pred jarnou časťou, ktorú odohráme 5. februára so Sereďou.

Ponúkame vám plnohodnotnú náhradu – prípravný zápas s Podbrezovou odvysielame naživo prostredníctvom Slovan TV. Tešiť sa môžete na už tradičný štandard priameho prenosu aj s komentátorom Jakubom Vrbinčíkom a spolukomentátorom Vladimírom Gálom. Začíname v piatok o 13:00.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Ponúkame exkluzívny zážitok pre vaše deti.
V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.
Milan Borjan po víťazstve v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.