Úvod Správy Fanúšikovia Klubový magazín v schránkach permanentkárov

Klubový magazín v schránkach permanentkárov

Novoročné vydanie magazínu nájdete vo vašich schránkach.

Držitelia permanentiek si na začiatku nového roka 2022 nájdu vo svojich poštových schránkach nové vydanie klubového magazínu ŠK Slovan Bratislava. Odporúčame vám pre istotu sledovať vašu poštovú schránku, magazín bol rozdistribuovaný a pokiaľ vám ešte nebol doručený, stane sa tak v najbližších dňoch.

Na 36 stranách vám v magazíne prinášame viaceré zaujímavé témy. Na úvod si môžete už tradične prečítať rozhovor s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml. na aktuálne témy. S generálnym riaditeľom sme zhodnotili jesennú časť a povenovali sme sa aj ďalším otázkam, ktoré zaujímajú našich fanúšikov. V magazíne samozrejme nájdete aj rozsiahlejší rozhovor s naším hlavným trénerom Vladimírom Weissom st., s ktorým sme tiež prešli viacero zaujímavých tém.

Historickým okienkom je návrat k belasej legende Antonovi Urbanovi, ktorého životný príbeh sme nedávno spracovali aj v knižnej publikácii. Každý magazín ŠK Slovan mapuje životný a futbalový príbeh niektorého z našich hráčov. Ani tento nie je výnimkou. Tešiť sa môžete na profil Gurama Kašiu, ktorý nám čo-to porozprával o svojej kariére, ktorá je v mnohých ohľadoch výnimočná. Súčasťou magazínu je aj veľký plagát nášho stredného obrancu.

Častým záujmom vás, našich priaznivcov, býva kondičná príprava tímu. Tejto často skloňovanej téme sme sa v magazíne podrobne venovali s kondičným špecialistom Romanom Švantnerom, ktorý priblížil otázku kondičnej prípravy v modernom futbale. Dozviete sa množstvo zaujímavostí o tom, ako sa pripravujú belasí, v čom sú blízko k špičkovým európskym klubom, a v čom naopak ešte zaostávajú. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.