Úvod Správy Fanúšikovia Klubový magazín v schránkach permanentkárov

Klubový magazín v schránkach permanentkárov

Novoročné vydanie magazínu nájdete vo vašich schránkach.

Držitelia permanentiek si na začiatku nového roka 2022 nájdu vo svojich poštových schránkach nové vydanie klubového magazínu ŠK Slovan Bratislava. Odporúčame vám pre istotu sledovať vašu poštovú schránku, magazín bol rozdistribuovaný a pokiaľ vám ešte nebol doručený, stane sa tak v najbližších dňoch.

Na 36 stranách vám v magazíne prinášame viaceré zaujímavé témy. Na úvod si môžete už tradične prečítať rozhovor s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml. na aktuálne témy. S generálnym riaditeľom sme zhodnotili jesennú časť a povenovali sme sa aj ďalším otázkam, ktoré zaujímajú našich fanúšikov. V magazíne samozrejme nájdete aj rozsiahlejší rozhovor s naším hlavným trénerom Vladimírom Weissom st., s ktorým sme tiež prešli viacero zaujímavých tém.

Historickým okienkom je návrat k belasej legende Antonovi Urbanovi, ktorého životný príbeh sme nedávno spracovali aj v knižnej publikácii. Každý magazín ŠK Slovan mapuje životný a futbalový príbeh niektorého z našich hráčov. Ani tento nie je výnimkou. Tešiť sa môžete na profil Gurama Kašiu, ktorý nám čo-to porozprával o svojej kariére, ktorá je v mnohých ohľadoch výnimočná. Súčasťou magazínu je aj veľký plagát nášho stredného obrancu.

Častým záujmom vás, našich priaznivcov, býva kondičná príprava tímu. Tejto často skloňovanej téme sme sa v magazíne podrobne venovali s kondičným špecialistom Romanom Švantnerom, ktorý priblížil otázku kondičnej prípravy v modernom futbale. Dozviete sa množstvo zaujímavostí o tom, ako sa pripravujú belasí, v čom sú blízko k špičkovým európskym klubom, a v čom naopak ešte zaostávajú. 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Ponúkame exkluzívny zážitok pre vaše deti.
V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.
Milan Borjan po víťazstve v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.