Úvod Správy Vstupenky Informácie o vrátení vstupného za zápas ŠK Slovan – PAOK FC

Informácie o vrátení vstupného za zápas ŠK Slovan – PAOK FC

Spôsob vrátenia peňazí za vstupenky, zakúpené na zápas Slovan - PAOK.

ŠK Slovan Bratislava pozastavil formulár, prostredníctvom ktorého sa fanúšikovia mohli rozhodnúť, či finančné prostriedky za zakúpené vstupenky venujú klubu alebo si budú nárokovať ich vrátenie.

Všetkým fanúšikom, ktorí sa rozhodli venovať finančné prostriedky klubu veľmi pekne ďakujeme a vážime si to!

Pre fanúšikov, ktorí sa rozhodli nechať si vrátiť finančné prostriedky alebo nevyplnili formulár je postup vrátenia vstupného nasledovný:

1.) Vstupenka zakúpená on-line cez Ticketmedia.sk – najneskôr do 30 dní Vám budú automaticky finančné prostriedky za nákup vstupenky vrátené na Vašu platobnú kartu, s ktorou ste zrealizovali nákup vstupenky.

2.) Vstupenka zakúpená na pokladnici na Tehelnom poli – Uchovajte si svoju vstupenku a finančné prostriedky Vám budú vrátené na pokladnici štadióna. Otváracie časy pokladnice zverejníme na webovej stránke klubu. Aktuálne platí núdzový stav a zákaz vychádzania, a z tohto dôvodu nemôžeme pokladnicu štadióna otvoriť.

3.) Vstupenka zakúpená v GG TABAK a v sieti Ticketmedia - Vstupenka zakúpená na kamennej predajni v GG TABAK a v sieti Ticketmedia – finančné prostriedky Vám budú vrátené priamo na tej istej kamennej predajni, kde ste zrealizovali nákup vstupenky. Nárok si môžete uplatniť od 06.12.2021. 

Dôležité: aby ste si mohli nárokovať na vrátenie finančných prostriedkov, budete sa musieť na pokladnici preukázať zakúpenou vstupenkou.

V prípade balíkovej vstupenky bude pri všetkých troch alternatívach vždy vrátená alikvótna čiastka (jedna tretina z ceny balíka).

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vstupenky si môžete rezervovať cez webovú stránku programu Belasé srdce.
Súčasťou dohody je aj opcia.
Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.