Úvod Správy Európska liga S PAOK aj po druhýkrát nerozhodne

S PAOK aj po druhýkrát nerozhodne

ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.

V mrazivom počasí začali belasí aktívne, a napádaním sa snažili získavať lopty aj na polovici súpera. Z úvodnej snahy rezultovala strela Weissa, ktorú Paschalakis pokryl. PAOK sa postupne dostal do tempa a prišli aj fázy, keď sme museli brániť v hlbšom bloku. Najväčšiu šancu hostí mal Biseswar, ktorý sám na šestnástke mieril nad. Belasí mali svoju veľkú príležitosť v 43. minúte, keď Medveděv prenikol po pravej strane a len málo chýbalo, aby otvoril skóre.

Po prestávke pokračoval obraz hry, keď obe mužstvá nechceli urobiť chybu a bojovali o každý meter ihriska. Belasí začali hroziť zo vzduchu. Agbo hlavičkoval po rohu tesne vedľa. Zmrhal v 61. min pekne centrom našiel Greena, jeho hlavičku chytil Paschalakis. Šwiderski v 78. min podnikol kontru, mieril tesne vedľa. V závere sa už napriek snahe belasých strhnúť triumf na svoju stranu skóre nezmenilo.

ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC  0:0