Úvod Správy Európska liga S PAOK aj po druhýkrát nerozhodne

S PAOK aj po druhýkrát nerozhodne

ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln. 

V mrazivom počasí začali belasí aktívne, a napádaním sa snažili získavať lopty aj na polovici súpera. Z úvodnej snahy rezultovala strela Weissa, ktorú Paschalakis pokryl. PAOK sa postupne dostal do tempa a prišli aj fázy, keď sme museli brániť v hlbšom bloku. Najväčšiu šancu hostí mal Biseswar, ktorý sám na šestnástke mieril nad. Belasí mali svoju veľkú príležitosť v 43. minúte, keď Medveděv prenikol po pravej strane a len málo chýbalo, aby otvoril skóre.

Po prestávke pokračoval obraz hry, keď obe mužstvá nechceli urobiť chybu a bojovali o každý meter ihriska. Belasí začali hroziť zo vzduchu. Agbo hlavičkoval po rohu tesne vedľa. Zmrhal v 61. min pekne centrom našiel Greena, jeho hlavičku chytil Paschalakis. Šwiderski v 78. min podnikol kontru, mieril tesne vedľa. V závere sa už napriek snahe belasých strhnúť triumf na svoju stranu skóre nezmenilo. 

 

ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC  0:0

Bez kariet

Rozhodovali: Higler – Zeinstra, Diks (všetci Holandsko)

Bez divákov

Slovan: Chovan – Medveděv, Kašia, Božikov, Vernon (90. Adler) – Agbo, Rabiu (90. Mráz) – Zmrhal (70. Dražič), Weiss, Green (70. Čavrič) - Henty

PAOK: Paschalakis – Taylor, Varela, Crespo (46. Mihaj), Sidcley – Esiti (64. Schwab), Kurtič – A. Živkovič, El Kaddouri (71. Murg), Biseswar (86. Mitrita) – Akpom (71. Šwiderski)

Slovan TV
Aktuálne novinky
Autogramiáda sa uskutoční v piatok 1. júla v OC CENTRAL.
Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Slová Juraja Kucku z tlačovej konferencie.

Neprehliadnite

Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Sledujte od 14.00 h. na SLOVAN TV.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.