Úvod Správy Vstupenky Vstupenky na zápas v Kodani v predaji

Vstupenky na zápas v Kodani v predaji

Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.

Belasí sa v poslednom zápase skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy UEFA predstavia vo štvrtok 9. decembra o 21:00 na štadióne FC Kodaň.

Vstupenky na tento zápas si už môžete zakúpiť prostredníctvom vouchera cez Ticketmedia.sk. Po zakúpení vouchera vám bude na mail odoslaná elektronická vstupenka, oprávňujúca vstup na zápas.

Cena vstupenky je 21 eur. Na základe rozhodnutia organizátora je potrebné pri zakúpení vstupenky uviesť meno a priezvisko, telefónne číslo, mail a číslo občianskeho preukazu alebo pasu.

Podmienkou na vstup na zápas je preukázať sa plným očkovaním, alebo negatívnym PCR testom nie starším než 96 hodín, resp. antigénovým testom nie starším ako 72 hodín.

Vstupenky do Kodane budú v predaji do 7. decembra do 12:00.

 

Aktuálne pravidlá pre vstup do Dánska si môžete pozrieť tu - https://www.sst.dk/en/english/corona-eng/further-information/travels-and-tourists

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC (0:0).
ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.