Úvod Správy Fortuna liga Weiss ml.: Uvedomujem si, že sa to nesmie stať

Weiss ml.: Uvedomujem si, že sa to nesmie stať

Vladimír Weiss ml. videl v zápase s Michalovcami červenú kartu.

Ako sa v Michalovciach blížil záverečný hvizd, začali vo väčšej miere pracovať emócie, a to na oboch stranách. V 87. minúte videl Vladimír Weiss ml., ktorý bol v tom čase už na lavičke náhradníkov, druhú žltú, a následne červenú kartu. Obe žlté karty videl za protesty po rozhodnutiach hlavného arbitra.

„Chcel by som sa aj touto cestou ospravedlniť rozhodcom za svoje prehnané emócie, a celému mužstvu i našim fanúšikom za červenú kartu. Mrzí ma to. Zápas som od začiatku emočne prežíval, veľmi sme chceli v Michalovciach vyhrať, pre vývoj ligy to bol dôležitý zápas. Pri oboch žltých kartách som sa nechal uniesť emóciami. Plne si uvedomujem, že sa to nesmie stať, a do budúcna si dám ešte väčší pozor, aby som sa takémuto niečomu vyhol. Som rád, že chalani to napokon na ihrisku zvládli a z Michaloviec si vezieme tri body,“ povedal Vladimír Weiss ml. v reakcii na svoje vylúčenie.

Zdroj foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC (0:0).
ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.