Úvod Správy Reprezentácia Belasí pri víťazstve slovenskej „21-ky“ nad Litvou

Belasí pri víťazstve slovenskej „21-ky“ nad Litvou

Do zápasu zasiahli Matúš Vojtko i Filip Lichý.

Naši hráči Matúš Vojtko a Filip Lichý prispeli k víťazstvu slovenskej reprezentácie do 21 rokov v kvalifikačnom zápase v Litve (2:0).

Matúš Vojtko nastúpil v základnej zostave a pripísal si svoj dvanásty štart za Slovensko do 21 rokov. Matúš odohral plných 90 minút a prispel k čistému kontu.

Filip Lichý podobne ako v piatok v Rusku naskočil do hry z lavičky náhradníkov. Filip prišiel na ihrisko v 71. minúte a taktiež má podiel na cennom slovenskom triumfe.

V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.