Úvod Správy Reprezentácia Vernon De Marco pri reprezentačnom debute s gólom

Vernon De Marco pri reprezentačnom debute s gólom

Náš obranca zažil vydarený reprezentačný debut.

Vernon De Marco zažil v kvalifikačnom zápase Malta - Slovensko reprezentačný debut ako zo sna. Náš obranca, ktorý v máji získal slovenské občianstvo, vybehol na ihrisko v 70. minúte. O necelé dve minúty peknou krížnou strelou zo šestnástky strelil piaty gól Slovenska. Skóroval zo svojho druhého dotyku s loptou. 

Slovensko napokon aj s prispením Vernona De Marca zdolalo Maltu 6:0. 

"Pre mňa to bol neuveriteľný moment. Bezprostredne po góle som tomu ani neveril, myslel som si, že sa mi sníva. Som šťastný, že sme vyhrali, taktiež sa teším z reprezentačného debutu a prvého gólu. Veľakrát som o takomto okamihu sníval. Dnes sa mi to splnilo," povedal Vernon De Marco po zápase pre RTVS. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.