Úvod Správy Fanúšikovia Kúp si vstupenku a vyhraj loptu a šál od hráča ŠK Slovan

Kúp si vstupenku a vyhraj loptu a šál od hráča ŠK Slovan

Fanúšikovská súťaž sa začína už vo štvrtok.

ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC, alebo inak povedané zápas roka na Tehelnom poli, sa blíži. Už o 15 dní, teda vo štvrtok 25. novembra o 18:45, zažije Tehelné pole veľkú bitku o postup zo skupiny Európskej konferenčnej ligy UEFA. Tak neváhajte a zakúpte si vstupenky na tento veľký zápas on-line cez Ticketmedia.sk už teraz. Slovan vás potrebuje!

Kúp si vstupenku a vyhraj loptu a šál od hráča ŠK Slovan

Od zajtra až do zápasu budeme každý deň žrebovať jedného šťastlivca, ktorý získa futbalovú loptu adidas s podpisom hráča ŠK Slovan a pamätným zápasovým šálom Slovan - PAOK. Do žrebovania budú automaticky zaradení všetci fanúšikovia, ktorí budú mať v deň žrebovania zakúpenú balíkovú vstupenku na všetky domáce duely Európskej konferenčnej ligy UEFA, alebo samostatnú vstupenku na zápas proti PAOK. Celkovo tak vyžrebujeme až štrnástich šťastlivcov.

Vyžrebovaného šťastlivca zverejníme každý deň na oficiálnom Facebooku ŠK Slovan, kde zverejníme číslo vstupenky. Sedemmiestne číslo vstupenky sa nachádza vedľa čiarového kódu vstupenky. Výhercovia si budú môcť svoje výhry vyzdvihnúť po zápase ŠK Slovan – PAOK vo fanshope na námestí, kde sa preukážu svojou vstupenkou. Fanshop bude otvorený hodinu po skončení zápasu.

Zápas ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC bude organizovaný v OTP režime, a to bez ohľadu na to v akej farbe COVID automatu sa Bratislava bude nachádzať.

Nemáte ešte vstupenku? Tak neváhajte a kúpte si ju on-line tu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.