Úvod Správy Ženy Belasé deklasovali Trenčín

Belasé deklasovali Trenčín

Prehľad výsledkov ženských tímov ŠK Slovan.

Počas uplynulého víkendu bolo v akcii ženské družstvo ŠK Slovan Bratislava.

Belasé s prehľadom zvládli zápas v Trenčíne, a o svojom víťazstve rozhodli šiestimi gólmi už v prvom polčase. Po prestávke pridali ešte ďalšie tri presné zásahy, a tak si z Považia odviezli jasné víťazstvo 9:0. Hetrik zaznamenala Paulina Hrdličková, dvakrát sa presadila Martina Švecová, a po góle pridali Viktória Hanková, Viktória Ščasnárová, Stela Semanová a Natália Cepková. Ženy ŠK Slovan sú naďalej líderkami tabuľky s rovnakým počtom bodov ako Žilina, avšak s lepším skóre i s lepším vzájomným zápasom.

Tri slovanistky (Nina Korimová, Barbora Vargová a Aneta Surová) sú v aktuálnej nominácii slovenskej ženskej reprezentácie do 17 rokov na duely prvej fázy kvalifikácie ME. V prvom kvalifikačnom súboji s Faerskými ostrovmi odohrali plnú minutáž Barbora Vargová a Aneta Surová, na záverečných päť minút zasiahla do hry Nina Korimová.

I. liga žien – 13. kolo

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:9 (0:6)

Góly: 38., 45. a 67. Hrdličková, 2. a 17. Švecová, 15. Hanková, 28. Ščasnárová, 72. Semanová, 75. Cepková

Zostava Slovana: Geletová (46. Kucharová) – Čeriová, Mrocková, Botková (66. Cepková), Rojnik (66. Jalakšová), Ščasnárová, Švecová (46. Bytčánková), Hanková, Hrdličková, Škerdová, Múčková (46. Semanová)