Úvod Správy Ženy Belasé s vysokými víťazstvami

Belasé s vysokými víťazstvami

Prehľad výsledkov ženských tímov ŠK Slovan.

Ženské družstvá ŠK Slovan Bratislava majú za sebou úspešný víkend. Ženy, juniorky i žiačky zaznamenali výrazné víťazstvá.

Ženy rozhodli o osude zápasu s Nitrou už v priebehu úvodnej polovice prvého polčasu. V rozmedzí 6. – 25. minúty strelili slovanistky štyri góly, pričom hetrikom sa blysla Paulína Hrdličková. Ďalší presný zásah pridala kapitánka Viktória Čeriová. Stav 4:0 sa už do konca nezmenil. Belasé sú líderkami súťaže s rovnakým bodovým ziskom ako Žilina, avšak s lepším skóre a taktiež s lepším vzájomným zápasom.

Mládežnícke ženské tímy cestovali do Dunajskej Stredy, kde dosiahli vysoké víťazstvá. Juniorky (WU19) zvíťazili na Žitnom ostrove 14:0, žiačky (WU15) dokonca 26:0. Juniorky sú v priebežnej tabuľke tretie, žiačky sú líderkami svojej súťaže.

I. liga žien – 12. kolo

ŠK Slovan Bratislava – FC Nitra 4:0 (4:0)

Góly: 17., 22. a 25. Hrdličková, 6. Čeriová

Zostava Slovana: Geletová – Korimová, Čeriová, Vargová, Jalakšová (74. Čerňaková), Ščasnárová (59. Múčková), Surová, Hanková, Škerdová (59. Botková), Hrdličková (46. Semanová), Rojnik (74. Cepková)

I. liga junioriek (WU19) – 9. kolo

FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 0:14

Góly: Bukovičová 6, Tranžíková 3, Moravčíková 2, Stroppiana, Naňová, Molnárová

Zostava Slovana: Kucharová (46. Múcsková) – Hatinová, Naňová, Bartošová, Turliková, Molnárová, Korimová (46. Surová), Bukovičová, Stroppiana (46. Tranžíková), Moravčíková, Kozárová

I. liga žiačok (WU15) – 9. kolo

FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 0:26 (0:11)

Góly: Gibejová 7, Gondová 6, Vaculová 4, Melišová 4, Važanová 2, Kozubová, Ivanová, vl. gól

Za Slovan nastúpili: Sorbyová – Vaculová, Blažeková, Gibejová, Hadvigová, Kozubová, Gondová, Važanová, Miškovičová, Ivanová, Tordajová, Melišová

ŠK Slovan Bratislava ´B´- OFK Malženice 3:2.