Úvod Správy Slovnaft Cup Opäť hetrik v pohári po dvoch rokoch

Opäť hetrik v pohári po dvoch rokoch

Dejan Dražič je naším najlepším strelcom v domácom pohári.

Dejan Dražič skóroval v každom z našich troch stretnutí v aktuálnej edícii domáceho pohára a celkom má v pohári na konte päť gólov. V 4. kole na ihrisku Slávia TU Košice dokonca zažiaril hetrikom a výrazne prispel k nášmu hladkému postupu do osemfinále.

Srbský ofenzívny univerzál strelil dôležitý úvodný gól, keď v šestnástke neváhal a prudko vystrelil. Lopta sa od brvna odrazila do siete, a belasí sa ujali vedenia. „Boli sme stále blízko k bráne súpera, mali sme tam šance. Pomyslel som si, že musíme viac strieľať. Skúsil som teda strelu a padlo to tam, veľa som nevymýšľal,“ opísal Dejan svoj prvý presný zásah.

Gólostroj prišiel po prestávke. Dejan Dražič najprv zužitkoval center Matúša Vojtka a dal na 2:0, následne znovu Dražič vybojoval loptu, pripravil pozíciu pre Samuela Mráza, a bolo to 3:0. Dejan onedlho zavŕšil hetrik presnou prudkou strelou po prihrávke Adlera, a na konečných 5:0 upravil v závere svojím prvým presným zásahom v belasom Matúš Vojtko.

„Do Košíc sme prišli s motiváciou ukázať našu kvalitu, silu a značku Slovan. Plne sme sa koncentrovali. V druhom polčase prišlo ešte viac gólov, a odviezli sme si pekný výsledok. Teraz už myslíme na nedeľu a duel v Trenčíne, kde chceme byť taktiež úspešní,“ vyhlásil Dejan Dražič.

Zaujímavé je, že Dejan sa hetrikom prezentoval aj takmer presne pred dvomi rokmi. V októbri 2019 sa na našom pohárovom triumfe 4:0 v Liptovskej Štiavnici tiež podieľal tromi gólmi. „Áno, pamätám si to, čiže som dosiahol prvý hetrik po dvoch rokoch. Toto sú moje zápasy, cítim sa dobre, pohárové duely mi vo všeobecnosti sedia. Verím, že sa mi bude dobre dariť aj v ďalších ligových či európskych stretnutiach,“ uzavrel Dejan Dražič.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:2.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v nedeľu o 15:00 predstavia v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.