Úvod Správy Slovnaft Cup Dobrý výsledok a zodpovedný prístup

Dobrý výsledok a zodpovedný prístup

Hodnotenie Vladimíra Weissa st. po zápase 4. kola Slovnaft Cupu 2021/22 Slávia TU Košice – ŠK Slovan Bratislava (0:5).

Vladimír Weiss st., tréner Slovana: „Nič sme nechceli podceniť, prišli sme takmer v najsilnejšej zostave s hráčmi, ktorí boli zdraví. Dal som šancu aj hráčom z lavičky, no základná jedenástka sa prakticky stále rotuje, pretože zápasov je veľa. Dnes ma nechali hráči oddýchnuť, bol to dobrý výkon od prvej minúty. V prvom polčase sme mali viac šancí, neboli sme však takí efektívni ako v tom druhom. Výsledok je dobrý, pristúpili sme k tomu zodpovedne.

Dejan Dražič sa od prípravy zlepšoval a zlepšoval, mali sme pohovor, kde som mu povedal, že musí ešte viac zabrať, pretože na to má, je pripravený fyzicky aj bežecky. Takýto výkon si predstavujem od hráča, ktorý sa tlačí do základnej zostavy, naplnil moje myšlienky a hral dobre.

Mal som úmysel, aby Ezekiel Henty odohral polčas a Samuel Mráz polčas. Ezekiel mal trošku diskomfort v kolene pred zápasom, ale chcel hrať, potom mal trošku bolesti, tak som ho radšej stiahol. Samuelovi Mrázovi gól určite pomôže, vie hrať, bude hrať lepšie a musí hrať lepšie, pretože tie očakávania sú veľké. Som rád, že dal gól, aj keď to netrafil úplne dobre, ale gól je vždy gól."

Názory trénerov po zápase 8. kola nadstavby Niké ligy 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (2:3).
Vladi Weiss zhodnotil dnešný zápas na Tehelnom poli.
ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina 2:3.