Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii: Božikov a Kankava s kapitánskou páskou

Belasí reprezentanti v akcii: Božikov a Kankava s kapitánskou páskou

Prehľad sobotňajších vystúpení našich reprezentantov.

Aj v priebehu soboty boli v akcii viacerí belasí reprezentanti. Vasil Božikov bol opäť kapitánom Bulharska, ktoré sa predstavilo v kvalifikačnom zápase v Litve. Bulhari v Litve nepremenili penaltu a dlho držali stav 1:1, v záverečnej desaťminútovke však dvakrát inkasovali a z Vilniusu odišli bez bodu. Vasil odohral plných 90 minút. 

Jaba Kankava taktiež viedol Gruzínsko s kapitánskou páskou na rukáve. Gruzínci doma s Gréckom smerovali k zisku bodu za bezgólovú remízu, v poslednej minúte však inkasovali z penalty, a v nadstavenom čase dostali ešte ďalší gól. Guram Kašia do stretnutia nezasiahol. 

Martin Mišovič odohral 45 minút v zápase Slovensko "19" - Holandsko "19", v ktorom mladí Slováci prekvapili favorita a triumfovali 2:1. Adam Hrdina a Marek Mičák boli pripravení na lavičke náhradníkov. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.