Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii: Božikov a Kankava s kapitánskou páskou

Belasí reprezentanti v akcii: Božikov a Kankava s kapitánskou páskou

Prehľad sobotňajších vystúpení našich reprezentantov.

Aj v priebehu soboty boli v akcii viacerí belasí reprezentanti. Vasil Božikov bol opäť kapitánom Bulharska, ktoré sa predstavilo v kvalifikačnom zápase v Litve. Bulhari v Litve nepremenili penaltu a dlho držali stav 1:1, v záverečnej desaťminútovke však dvakrát inkasovali a z Vilniusu odišli bez bodu. Vasil odohral plných 90 minút.

Jaba Kankava taktiež viedol Gruzínsko s kapitánskou páskou na rukáve. Gruzínci doma s Gréckom smerovali k zisku bodu za bezgólovú remízu, v poslednej minúte však inkasovali z penalty, a v nadstavenom čase dostali ešte ďalší gól. Guram Kašia do stretnutia nezasiahol.

Martin Mišovič odohral 45 minút v zápase Slovensko "19" - Holandsko "19", v ktorom mladí Slováci prekvapili favorita a triumfovali 2:1. Adam Hrdina a Marek Mičák boli pripravení na lavičke náhradníkov.