Úvod Správy Slovnaft Cup Hrnčár: Atmosféra bola úžasná, ďakujeme všetkým, ktorí prišli

Hrnčár: Atmosféra bola úžasná, ďakujeme všetkým, ktorí prišli

David Hrnčár nás nasmeroval za pohárovým postupom.

Belasí v Kováčovej splnili úlohu favorita a postúpili do štvrtého kola Slovnaft Cupu. Podobne ako v Málinci, aj v Kováčovej to bol pre miestnu obec futbalový sviatok. Na štadión si našlo cestu takmer 1500 divákov, ktorí vytvorili príjemnú a žičlivú atmosféru.

Domáci treťoligista neúnavne bojoval a obetavo bránil. Dôležitý prvý gól strelil v 14. minúte David Hrnčár, ktorý si našiel spätnú prihrávku Jurija Medveděva a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. „S Méďom (Jurij Medveděv, pozn. red.) máme veľmi dobrý vzťah, rozumieme si aj mimo ihriska. Pekne mi prihral, mojou úlohou už bolo len dobre trafiť, čo sa mi podarilo. Samozrejme som sa mu za takúto peknú gólovú prihrávku poďakoval“ opísal David prvý gólový okamih stretnutia.

Na druhý presný zásah sme museli čakať do 59. minúty, keď sa po spolupráci striedajúcich hráčov presadil Dejan Dražič. „Zápas bol náročnejší než minule v Málinci. Kováčová hrala obetavo, mala nepríjemné brejky. Prišli sme však s cieľom postúpiť, a to sme splnili. Samozrejme, v našom výkone bol priestor na zlepšenie. Mohli sme hrať priamočiarejšie, taktiež škoda nepremenených príležitostí. Dôležité však je, že sme si postrážili postup,“ vyhlásil David Hrnčár.

V Kováčovej to bol najväčší zápas v miestnej futbalovej histórii. Belasí opäť rozdávali radosť na miestach, kam by sa inak v lige nikdy nedostali. Aj v tom spočíva čaro týchto pohárových stretnutí. „Atmosféra bola ako vždy na týchto zápasoch úžasná. Rovnako prostredie v Kováčovej sa nám všetkým páčilo. Môžem len poďakovať všetkým ľuďom, ktorí prišli podporiť či už nás, alebo súpera.“

David Hrnčár si pohárové stretnutie v dobrom slova zmysle užil, patril k našim najaktívnejším hráčom. „Každý jeden zápas si v dobrom slova zmysle užívam. Hrám s radosťou, baví ma to. Vždy sa snažím podať čo najlepší výkon a byť prospešný pre mužstvo, nech hrám na akejkoľvek pozícii,“ uzavrel David Hrnčár.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.