Úvod Správy Reprezentácia Belasí smerujú do reprezentácií

Belasí smerujú do reprezentácií

Prehľad našich hráčov nominovaných do reprezentácií.

Belasí majú aj počas októbrového asociačného termínu pestrý program. Sedem hráčov z prvého tímu je nominovaných do reprezentácií, a máme aj viacerých mládežníckych reprezentantov. Naše A-mužstvo sa zároveň v sobotu 9. októbra o 14:00 predstaví v pohárovom zápase v Kováčovej.

Lukáš Pauschek Vernon De Marco sú v nominácii Slovenska na kvalifikačné zápasy v Rusku (8. októbra o 20:45) a v Chorvátsku (11. októbra o 20:45). Lukáš Pauschek bol naposledy v nominácii v marci tohto roka, Vernon De Marco si zopakoval nomináciu zo septembra. Medzi náhradníkmi sú David Hrnčár Samuel Mráz

Vasil Božikov je stálicou bulharskej reprezentácie, a pochopiteľne nechýba ani v najnovšej nominácii. Bulhari odohrajú kvalifikačné duely v Litve (9. októbra o 15:00) a so Severným Írskom (12. októbra o 20:45).

Čerstvo donominovaný je aj český reprezentant Jaromír Zmrhal. Na českú reprezentáciu čakajú v októbri kvalifkačné duely s Walesom (8. októbra o 20:45) a v Bielorusku (11. októbra o 20:45). 

Jaba Kankava Guram Kašia taktiež patria medzi najskúsenejších hráčov gruzínskeho národného tímu. Jaba je kapitánom tímu, Guram jeho prvým zástupcom. Obaja „belasí Gruzínci“ sú nominovaní na kvalifikačné duely s Gréckom (9. októbra o 18:00) a v Kosove (12. októbra o 20:45).

Filip Lichý Matúš Vojtko sú už stabilnými členmi slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Naši mladíci sú v nominácii slovenskej „21-ky“ na kvalifikačné súboje v Španielsku (8. októbra o 20:45) a s Maltou (12. októbra o 16:30). Medzi náhradníkmi je Martin Trnovský.

Brankár Adam Hrdina, obranca Marek Mičák a útočník Martin Mišovič sú v nominácii slovenskej reprezentácie do 19 rokov na UEFA turnaj, ktorý sa uskutoční na Slovensku. Naša „19-ka“ sa postupne stretne 6. októbra s Nemeckom, 9. októbra s Holandskom a 12. októbra s Portugalskom.

Tomáš Kachnič je v nominácii Slovenska do 18 rokov na prípravné zápasy s Ukrajinou (8. októbra a 10. októbra).

Všetkým našim reprezentantom držíme palce a veríme, že sa späť vrátia v plnom zdraví.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Aktuálne vydanie bulletinu.
Belasí v pondelok o 18:00 vyzvú Sereď.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.