Úvod Správy Juniori Belasá U21 siahala v Humennom minimálne na bod, napokon tesne prehrala

Belasá U21 siahala v Humennom minimálne na bod, napokon tesne prehrala

FK Humenné – ŠK Slovan Bratislava U21 1:0.

Belasá U21 v 11. kole II. ligy prehrala v Humennom 1:0. Naši mladíci odohrali na pôde tretieho tímu tabuľky herne dobrý zápas a mali aj viacero príležitostí, ani raz však neprekonali domáceho brankára, a z východu sa tak vracajú bez bodu.

V tabuľke je naša U21 na 14. mieste, najbližšie privíta 10. októbra o 10:30 na Pasienkoch súpera z Rohožníka.

Vladimír Gála, tréner U21: „Mali sme výborný vstup do zápasu. Mali sme príležitosti, Adam Matoš neuspel vo veľkej šanci, a dve výborné hlavičky chytil brankár domácich. Vytvorili sme si hernú prevahu, veľmi dobre sme odoberali loptu, a boli sme nebezpeční aj smerom dopredu. Gól sme dostali po rohovom kope, keď sme neustrážili hráča na zadnej žrdi. Som však veľmi rád že ani po tomto momente sme sa nezatiahli, ale celý čas sme sa snažili o vyrovnanie. V druhom polčase nebola naša ofenzívna snaha úspešná, aj keď sme boli dovolím si povedať lepší vo všetkých herných činnostiach. Ani pri možnostiach Adama Jackuliaka či Mateja Rosenbergera v poslednej minúte sa nám však nepodarilo vyrovnať. Hrali sme u popredného tímu druhej ligy, a dnes nevyhralo lepšie, ale šťastnejšie mužstvo. Som rád, že po dvoch víťazstvách sme opäť odohrali výborný zápas s dobrými výkonmi. Aj napriek tomu, že sa nám v ťažkom prostredí nepodarilo bodovať, som rád, ako sme tento náročný zápas zvládli.“

FK Humenné – ŠK Slovan Bratislava U21 1:0 (1:0)

Gól: 20. Vasiľ

Žlté karty: 88. Streňo – 56. Lacko, 73. Mustafič, 79. Petrák

Rozhodovali: Papuča – Jekkel, Hrebeňár

Návšteva: 550 divákov

Humenné: Slávik – Vasiľ, Šulák, Bednár, Maťaš, Komár (46. Komjatý), Dzurík, Harvila (77. Šimon-Turik), Hatok (90. Zlacký), Streňo (90. Černák), Hamuľak (84. Milunovič)

Slovan U21: Trnovský – Mičák, Lacko, Petrák, Čech (75. Antálek) – Mustafič – Hubert (83. Čerepkai), Lichý, Schlossár (75. Nikitin), Haramia (66. Rosenberger) – Matoš (66. Jackuliak)