Úvod Správy Nie všetci uspokojili

Nie všetci uspokojili

Názory trénerov po zápase 17. kola Corgoň ligy FC ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava.

Názory trénerov po zápase 17. kola Corgoň ligy FC ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava (1:1):

Vladimír Weiss st. (tréner Slovana): "Chceli sme v Zlatých Moravciach zvíťaziť. Bohužiaľ, sa to nepodarilo.  V prvom polčase sme mali navrch. Pokiaľ sme vyhrávali, vedeli sme hrať s loptou rozumne a strážili sme vývoj stretnutia. Následne mal Šebo šancu, ktorá mohla rozhodnúť zápas, no nestalo sa to. Súper bol v ďalšej fáze lepší v osobných súbojoch, bol agresívnejší a výborne nás napádal.Vyrovnal krásnym gólom. My sme prestali behať, v druhom polčase bol ViOn kvalitnejším tímom a mal bližšie k víťazstvu.  Z tohto pohľadu je remíza spravodlivá. Osobne nie som spokojný s výkonmi hráčov, ale to sa už opakujem. Niektorí hráči do Slovanu nepatria. Pol mužstva nevie brániť a Karim Guédé na všetko nestačí, aj keď odohrá vynikajúci zápas. Takto sa futbal hrať nedá. Nemyslím to zle, no niektorí chlapci tu nemajú čo hľadať. Pokiaľ v klube zostanem aj v zime, budem chcieť zmeniť typológiu kádra. Mužstvo nie je dobre poskladané. Možno je to aj moja chyba, že neviem vytlačiť z hráčov, ktorí sú v mužstve viac. Napríklad Filip Šebo je v kríze a už je to očividné. Šancu, akú mal proti Zlatým Moravciam, kedysi s ľahkosťou premenil, dnes mu lopta zavadzia. Z toho sa musí dostať sám. Je zrejmé, že veľmi chce, ale nejde mu to."

Juraj Jarábek (tréner Zlatých Moraviec): "Tešili sme sa na stretnutie s majstrom. Do zápasu sme vstúpili dobre, prvá štvrťhodina bola z našej strany výborná. Slovan sa ujal vedenia, ale Chren parádnym gólom vyrovnal. V druhom polčase sme boli lepší a veľmi sme chceli vyhrať. Výsledok 1:1 však musíme brať, pretože Slovan je Slovan a remíza je v konečnom dôsledku spravodlivá."

Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.