Úvod Správy Niké liga Šulla: Som vďačný za šancu, no smutný z výsledku

Šulla: Som vďačný za šancu, no smutný z výsledku

Michal Šulla po zápase v Ružomberku.

Belasí utrpeli prvú ligovú prehru v sezóne 2021/22. V Ružomberku to dlho vyzeralo na deľbu bodov, v samom závere sme však inkasovali po štandardnej situácii. Michal Šulla po stretnutí len ťažko hľadal slová.

„Hodnotí sa mi to ťažko, keďže sme prehrali. Hra nebola podľa našich predstáv. Prvý polčas sme viac-menej prespali, aj keď sme mali dve šance, ktoré sme mali využiť, určite by sa nám potom hralo lepšie. Chceli sme to zlomiť v druhom polčase, žiaľ, nepodarilo sa. Súper nás vytrestal zo štandardnej situácie v samom závere. Je to škoda,“ povzdychol si náš brankár.

Naše mužstvo hrá súťažné zápasy prakticky každé tri dni, hráči však odmietli výhovorku v podobe nabitého programu. „V kádri je nás dostatočne veľa, takže na únavu či nabitý program sa nemôžeme vyhovárať. Šancu dostávajú prakticky všetci hráči, a na každý zápas sa pripravujeme rovnako. Príčinu prehry treba hľadať v našom výkone, nie v nabitom programe,“ rázne vyhlásil Michal Šulla.

V Ružomberku sa hrá vždy ťažko. Naposledy sme tam naplno bodovali ešte v auguste 2018. Odvtedy sme na Liptove dvakrát remizovali a dvakrát prehrali. „Škoda, že sme nedali gól, Ružomberok by to potom musel viac otvoriť. Oni sa v druhom polčase trošku stiahli a hrali na brejky, čo im vychádzalo. Mrzí inkasovaný gól zo štandardnej situácie, keď sa to tam poodrážalo, a nakoniec sme inkasovali.“

Michal Šulla odchytal druhý zápas po sebe, a belasých podržal najmä pri vyloženej šanci Rymarenka, keď zneškodnil jeho prudkú strelu zvnútra šestnástky. „Chytalo sa mi dobre, samozrejme, mimo gólu. Po zranení som naskočil do druhého zápasu po sebe, som vďačný za šancu. Nemám však dôvod na úsmev, keď sme prehrali,“ hovoril 30-ročný brankár.

Belasých už v sobotu o 18:00 čaká súboj v Senici, ktorá patrí medzi prekvapenia sezóny, a v tabuľke sa nachádza na piatom mieste. „Senici sa v tejto sezóne darí, nečaká nás tam nič ľahké. Musíme rýchlo v hlavách i fyzicky zregenerovať, nemyslieť už na Ružomberok, a pripravovať sa na sobotu. Trikrát po sebe sme v lige nevyhrali, a v sobotu to chceme a potrebujeme zlomiť,“ uzavrel Michal Šulla.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasovanie potrvá do nedele 16. júna.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
Július Szöke si znovu zahrá na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.