Úvod Správy Víťazné derby aj s pomocou áčkarov

Víťazné derby aj s pomocou áčkarov

Ženy a žiačky Slovana ukončili jesennú časť sezóny hladkými víťazstvami v bratislavskom derby.

Ženy a žiačky ŠK Slovan Bratislava ukončili jesennú časť sezóny hladkými víťazstvami v bratislavskom derby na ihrisku Dúbravky. Staršie belasé futbalistky vyhrali nad nováčikom najvyššej súťaže 7:0 a naše nádeje získali tri body po triumfe 6:0. Hráčkam Slovana určite pomohla aj podpora od dvojice klubových kolegov - Karim Guédé a Mamadou Bagayoko využili voľno v programe A-mužstva a prišli povzbudiť futbalistky, ktoré tiež robia veľmi dobré meno nášmu klubu.

Duelmi víkendového 10. kola sa skončila jesenná časť v oboch súťažiach. Ženy Slovana prezimujú na prvej priečke tabuľky. Majsterky Slovenska z posledných troch rokov získali 28 bodov, o tri viac ako druhá Šaľa. Naše žiačky sa po výsledkovo slabšom vstupe do sezóny postupne rozohrali a patrí im štvrté miesto s 20 bodmi. Rovnaký počet, ale lepšie skóre, má tretí Pakostov. Druhé Trenčianske Teplice nazbierali 21 bodov a suverénne prvá Šaľa je zatiaľ stopercentná (30 bodov).

10. kolo I. ligy žien:
FK Dúbravka - ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:3) - góly Slovana: Vargovčíková a Cerovská po 2, Kujovičová, Šušková, Fecková

10. kolo I. ligy žiačok:
FK Dúbravka - ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:2) - Jaščurová 3, Sečková, Kimličková, Švecová

Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.