Úvod Správy Juniori Belasá U21 dnes vyzve Bardejov

Belasá U21 dnes vyzve Bardejov

Zápas sa odohrá o 15:00 na Pasienkoch.

ŠK Slovan Bratislava U21 dnes v 9. kole II. ligy vyzve Partizán Bardejov. Úvodný výkop zápasu je o 15:00 na Pasienkoch.

Držitelia permanentiek majú vstup zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky. Na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky.

Belasá U21 je v tabuľke pätnásta, Bardejov trinásty. Rozdiel medzi tímami je štvorbodový. Aj pohľad na tabuľku jasne svedčí o tom, aký bude dnešný duel dôležitý.

„Pre nás je to veľmi z pohľadu postavenia v tabuľke a ďalšieho vývoja veľmi dôležitý zápas. Po minulom zápase v Žiline, ktorý sme úprimne povedané nezvládli, sme sa snažili zanalyzovať si chyby, a mentálne sa trochu inak nastaviť. Počas týždňa sme pracovali na veciach, s ktorými máme dlhodobo ťažkosti. Dnes chceme byť herne aj mentálne na výške a urobíme všetko pre to, aby sme to zvládli a dosiahli prvé víťazstvo v sezóne,“ povedal tréner tímu Vladimír Gála, ktorý krátko informoval aj o stave kádra. „Zo zdravotných príčin nám vypadol Samuel Antálek. Po dlhom zranení sa do tréningového procesu vrátil Roman Čerepkai. Ostatní hráči sú zdraví a pripravení,“ doplnil Vladimír Gála.

Naša U21 s Bardejovom v uplynulej sezóne dvakrát prehrala, v oboch prípadoch to boli trpké prehry. Na jeseň naši mladíci doma viedli dlho 1:0, no prehrali 1:2. Na jar bol v Bardejove dlho nerozhodný stav 1:1, belasí však inkasovali v nadstavenom čase a neodviezli si ani bod.

Zápas ŠK Slovan Bratislava U21 – Partizán Bardejov BŠK sa začína v sobotu 18. septembra o 15:00 na Pasienkoch. Priamy prenos odvysiela Huste.tv.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.