Úvod Správy Juniori Belasá U21 prehrala v Žiline

Belasá U21 prehrala v Žiline

MŠK Žilina B – ŠK Slovan Bratislava U21 5:0.

Belasá U21 v 8. kole II. ligy prehrala na ihrisku rezervy MŠK Žilina 0:5. Naši mladíci sú v tabuľke naďalej pätnásti so ziskom dvoch bodov.

Slovanistom zápas v Žiline vôbec nevyšiel. V prvom polčase držal naše nádeje brankár Trnovský, ani on však nezabránil úvodnému gólu Jambora z 28. minúty. Týmto presným zásahom sa Žilinčania dostali do hernej pohody a ešte do prestávky pridali dva góly.

Tréner Vladimír Gála sa na nepriaznivý vývoj snažil reagovať striedaniami, ani tie však nepriniesli korekciu skóre. Naopak, Žilina v druhom dejstve strelila ešte ďalšie dva góly.

Belasá U21 najbližšie privíta Bardejov, hrať sa bude v sobotu 18. septembra o 15:00 na Pasienkoch.

MŠK Žilina „B“ – ŠK Slovan Bratislava U21 5:0 (3:0)

Góly: 28. a 36. Jambor, 38. Owusu, 60. Iľko, 68. Nemčík

Žlté karty: 41. Mustafič, 81. Antálek, 90. Petrák (všetci Slovan)

Rozhodovali: Ihring – Hrebeňár, Špivák

Návšteva: 107 divákov

Žilina B: Belko – Tandara (83. Capko), Leitner, Nemčík, Owusu, F. Mráz, Yenne (80. Matejčík), Iľko (64. Suľa), Goljan, Jambor (64. Gerebenits), Bari (80. Trabalík)

Slovan U21: Trnovský – Mičák, Lacko (80. Antálek), Laczkó, Baláž (46. Čech) – Petrák – Hubert (69. Jackuliak), Hornyák (80. Habodasz), Mustafič, Rosenberger (69. Haramia) - Matoš

ŠK Slovan Bratislava ´B´- OFK Malženice 3:2.
Vstupenky na záverečné dva domáce zápasy sezóny.
Chceš byť novým Ninom Marcellim? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.